Football Stats
Herb Petro de Luanda
Petro de LuandaŚr. pkt/mecz 2.30
Angola / Girabola26 sierpnia 2026 17:30
Herb Recreativo do Libolo
Recreativo do LiboloŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Petro de Luanda

Streaki - Petro de Luanda

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Petro de Luanda — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Petro de Luanda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Petro de Luanda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Petro de Luanda — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Petro de Luanda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Petro de Luanda — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Petro de Luanda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Petro de Luanda — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Petro de Luanda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Recreativo do Libolo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Recreativo do Libolo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Recreativo do Libolo — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Recreativo do Libolo — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Petro de Luanda

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Petro de Luanda — jest niepokonany w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Petro de Luanda — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Petro de Luanda — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Petro de Luanda — jest niepokonany w 2. połowie w 20 meczach z rzędu

Serie - Recreativo do Libolo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Recreativo do Libolo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.08Herb Petro de LuandaPetro de Luanda30Herb Recreativo do LiboloRecreativo do Libolo
08.04Herb Recreativo do LiboloRecreativo do Libolo02Herb Petro de LuandaPetro de Luanda
01.11Herb Petro de LuandaPetro de Luanda41Herb Recreativo do LiboloRecreativo do Libolo
12.04Herb Petro de LuandaPetro de Luanda20Herb Recreativo do LiboloRecreativo do Libolo
09.11Herb Recreativo do LiboloRecreativo do Libolo11Herb Petro de LuandaPetro de Luanda
01.05Herb Petro de LuandaPetro de Luanda20Herb Recreativo do LiboloRecreativo do Libolo
15.12Herb Recreativo do LiboloRecreativo do Libolo00Herb Petro de LuandaPetro de Luanda
05.03Herb Recreativo do LiboloRecreativo do Libolo12Herb Petro de LuandaPetro de Luanda
28.10Herb Petro de LuandaPetro de Luanda01Herb Recreativo do LiboloRecreativo do Libolo
23.05Herb Recreativo do LiboloRecreativo do Libolo02Herb Petro de LuandaPetro de Luanda

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Petro de Luanda jest o 225% lepsza niż Recreativo do Libolo pod względem odsetku wygranych meczów.

Petro de LuandaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
2.50
2.10
2.30
Strzelone
2.20
1.60
1.90
Stracone
0.30
0.50
0.40
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Recreativo do LiboloDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.20
1.60
1.90
Strzelone
1.00
0.60
0.80
Stracone
1.20
1.00
1.10
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
50%
60%
55%

Ostatnie 10 meczów

Petro de Luanda jest o +267% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Petro de Luanda u siebie
0.60 gola/mecz
Recreativo do Libolo na wyjeździe

Progi bramkowe

Petro de LuandaRecreativo do Libolo
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 3.5
20% (2/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
61% (11/18)
56% (10/18)
1. połowa — 1-3 gole
61% (11/18)
56% (10/18)
2. połowa — 1-2 gole
56% (10/18)
67% (12/18)
2. połowa — 1-3 gole
67% (12/18)
67% (12/18)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPetro de LuandaRecreativo do Libolo
Under 0.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 2.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 3.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 4.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Girabola — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Wiliete330093.00
21º de Agosto330093.00
3Petro de Luanda321072.33
5Interclube320162.00
9Kabuscorp202021.00
10CD Lunda-Sul202021.00
111º de Maio201110.50
13FC Luanda201110.50
14São Salvador200200.00