Football Stats
Herb Katsina United
Katsina UnitedŚr. pkt/mecz 1.35
Nigeria / NPFL6 września 2026 17:00
Herb Rivers United
Rivers UnitedŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Katsina United

Streaki - Katsina United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Katsina United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Katsina United — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Katsina United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Katsina United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Katsina United — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Katsina United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Katsina United — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Katsina United — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Katsina United — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Katsina United — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Rivers United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rivers United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Rivers United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rivers United — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rivers United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rivers United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rivers United — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Rivers United — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Rivers United — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Rivers United — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Rivers United — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Rivers United — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Rivers United — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Rivers United — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Rivers United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Rivers United — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Rivers United — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Katsina United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Katsina United — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Katsina United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Rivers United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rivers United — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rivers United — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rivers United — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rivers United — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rivers United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rivers United — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.05Herb Rivers UnitedRivers United30Herb Katsina UnitedKatsina United
22.12Herb Katsina UnitedKatsina United11Herb Rivers UnitedRivers United
28.02Herb Rivers UnitedRivers United10Herb Katsina UnitedKatsina United
13.10Herb Katsina UnitedKatsina United00Herb Rivers UnitedRivers United
25.04Herb Rivers UnitedRivers United20Herb Katsina UnitedKatsina United
12.11Herb Katsina UnitedKatsina United10Herb Rivers UnitedRivers United
13.04Herb Katsina UnitedKatsina United01Herb Rivers UnitedRivers United
26.12Herb Rivers UnitedRivers United30Herb Katsina UnitedKatsina United
20.06Herb Rivers UnitedRivers United10Herb Katsina UnitedKatsina United
04.02Herb Katsina UnitedKatsina United21Herb Rivers UnitedRivers United

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rivers United jest o 43% lepsza niż Katsina United pod względem odsetku wygranych meczów.

Katsina UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
70%
0%
35%
Śr. goli/mecz
2.00
2.40
2.20
Strzelone
1.50
0.60
1.05
Stracone
0.50
1.80
1.15
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
70%
10%
40%
Nie strzelił %
20%
70%
45%
Rivers UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
90%
10%
50%
Śr. goli/mecz
2.60
2.60
2.60
Strzelone
2.20
0.70
1.45
Stracone
0.40
1.90
1.15
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
70%
0%
35%
Nie strzelił %
0%
50%
25%

Ostatnie 10 meczów

Katsina United jest o +114% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Katsina United u siebie
0.70 gola/mecz
Rivers United na wyjeździe

Progi bramkowe

Katsina UnitedRivers United
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
21% (4/19)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
32% (6/19)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
74% (14/19)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
74% (14/19)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemKatsina UnitedRivers United
Match Cards AVG
3.00 (1/1)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
3
3
Highest in a Match
3
3
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKatsina UnitedRivers United
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
NPFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ikorodu City110033.00
2Barau FC110033.00
3Rivers United110033.00
4Doma United110033.00
6Niger Tornadoes110033.00
7Shooting Stars110033.00
8Kano Pillars101011.00
9Kwara United101011.00
10Enugu Rangers101011.00
11Katsina United101011.00
12Abia Warriors101011.00
13Kun Khalifat FC101011.00
14Enyimba100100.00
15Warri Wolves100100.00
16Inter Lagos100100.00
17Nasarawa United100100.00
18Ranchers Bees100100.00
19Plateau United100100.00
20Sporting Lagos100100.00