Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Sporting Lagos
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sporting Lagos — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Sporting Lagos — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sporting Lagos — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sporting Lagos — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Sporting Lagos — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Sporting Lagos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sporting Lagos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sporting Lagos — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Ikorodu City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ikorodu City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ikorodu City — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ikorodu City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ikorodu City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Ikorodu City — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Sporting Lagos
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sporting Lagos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Ikorodu City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ikorodu City — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ikorodu City — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Ikorodu City — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Ikorodu City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ikorodu City — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ikorodu City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ikorodu City jest o 29% lepsza niż Sporting Lagos pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sporting Lagos | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 0% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.20 | 2.40 |
Strzelone | 1.80 | 0.40 | 1.10 |
Stracone | 0.80 | 1.80 | 1.30 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 70% | 40% |
| Ikorodu City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 10% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.60 | 2.70 |
Strzelone | 2.00 | 0.60 | 1.30 |
Stracone | 0.80 | 2.00 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Doma United0-2
- 23.06.2024Lvs Shooting Stars0-1
- 16.06.2024Wvs Enyimba2-1
- 12.06.2024Lvs Plateau United1-2
- 09.06.2024Dvs Bayelsa United2-2
- 02.06.2024Dvs Enugu Rangers0-0
- 26.05.2024Lvs Rivers United1-4
- 28.04.2024Wvs Abia Warriors4-2
- 21.04.2024Lvs Katsina United0-2
- 16.04.2024Wvs Sunshine Stars1-0
- 30.08.2026Wvs Ranchers Bees3-1
- 24.05.2026Lvs Enugu Rangers1-2
- 10.05.2026Lvs Katsina United1-4
- 05.05.2026Wvs Wikki Tourist3-1
- 19.04.2026Lvs Abia Warriors1-2
- 12.04.2026Wvs Kano Pillars3-0
- 06.04.2026Lvs Plateau United1-4
- 29.03.2026Wvs Warri Wolves4-3
- 22.03.2026Dvs Kun Khalifat FC2-2
- 16.03.2026Wvs Rivers United1-0
Progi bramkowe
| Sporting Lagos | Ikorodu City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Sporting Lagos | Ikorodu City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Sporting Lagos | Ikorodu City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sporting Lagos | Ikorodu City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

