Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Sparta Sarpsborg
Streaki - Sparta Sarpsborg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sparta Sarpsborg — przegrywa u siebie (1/1, 100%)
- Sparta Sarpsborg — nie strzela gola u siebie (1/1, 100%)
- Sparta Sarpsborg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (1/1, 100%)
- Sparta Sarpsborg — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (1/1, 100%)
Streaki - Sarpsborg 08 FF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sarpsborg 08 FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sarpsborg 08 FF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sarpsborg 08 FF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sarpsborg 08 FF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Sarpsborg 08 FF — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Sarpsborg 08 FF — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sarpsborg 08 FF — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sarpsborg 08 FF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Sparta Sarpsborg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Sarpsborg 08 FF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sarpsborg 08 FF — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Sparta Sarpsborg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | — | 0% |
Śr. goli/mecz | 9.00 | — | 9.00 |
Strzelone | 0.00 | — | 0.00 |
Stracone | 9.00 | — | 9.00 |
BTTS % | 0% | — | 0% |
Czyste konto % | 0% | — | 0% |
Nie strzelił % | 100% | — | 100% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Sarpsborg 08 FF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 3.10 | 2.50 |
Strzelone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
Stracone | 0.90 | 1.90 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 43% | 46% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 12.70 | 12.33 | 12.53 |
Śr. faule/mecz | 11.20 | 10.00 | 10.63 |
Ostatnie 10 meczów
- 01.05.2019Lvs Fredrikstad0-9
- 16.08.2026Lvs Sandefjord1-2
- 08.08.2026Lvs Viking1-2
- 02.08.2026Dvs Molde3-3
- 26.07.2026Wvs Ham-Kam1-0
- 18.07.2026Dvs Kristiansund BK0-0
- 12.07.2026Wvs Viking1-0
- 03.07.2026Lvs Lillestrom1-3
- 29.05.2026Wvs Brann2-1
- 25.05.2026Wvs Molde2-1
- 16.05.2026Lvs Valerenga2-3
Progi bramkowe
| Sparta Sarpsborg | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (1/1) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (1/1) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 100% (1/1) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 100% (1/1) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 100% (1/1) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | — | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | — | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | — | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | — | 50% (10/20) |
| Sparta Sarpsborg | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | — | 90% (9/10) |
Over 1.5 | — | 70% (7/10) |
Over 2.5 | — | 30% (3/10) |
Over 3.5 | — | 20% (2/10) |
Nie strzelił | — | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | — | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | — | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | — | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | — | 50% (10/20) |
| Sparta Sarpsborg | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | — | 50% (5/10) |
Over 1.5 | — | 30% (3/10) |
Over 2.5 | — | 10% (1/10) |
Over 3.5 | — | 10% (1/10) |
Nie strzelił | — | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | — | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | — | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | — | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | — | 50% (10/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Sparta Sarpsborg | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.68 (19/21) | — | 10.68 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 89% (17/19) | — | 89% (17/19) |
Over 7.5 Corners | 74% (14/19) | — | 74% (14/19) |
Over 8.5 Corners | 74% (14/19) | — | 74% (14/19) |
Over 9.5 Corners | 63% (12/19) | — | 63% (12/19) |
Over 10.5 Corners | 47% (9/19) | — | 47% (9/19) |
Over 11.5 Corners | 42% (8/19) | — | 42% (8/19) |
Over 12.5 Corners | 37% (7/19) | — | 37% (7/19) |
Over 13.5 Corners | 21% (4/19) | — | 21% (4/19) |
Over 14.5 Corners | 16% (3/19) | — | 16% (3/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Sparta Sarpsborg | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.85 | — | 4.85 |
More Corners Than Opponent | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Corners Earned | 97 | — | 97 |
| Ogółem | Sparta Sarpsborg | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.60 | — | 5.60 |
More Corners Than Opponent | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Against | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Corners Against | 112 | — | 112 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Sparta Sarpsborg | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.50 (20/20) | — | 3.50 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 4.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 5.5 Cards | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Total Cards | 70 | — | 70 |
Highest in a Match | 8 | — | 8 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sparta Sarpsborg | Sarpsborg 08 FF | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (1/21) | 0% (0/1) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 29% (6/21) | 0% (0/1) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 48% (10/21) | 0% (0/1) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 76% (16/21) | 0% (0/1) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 86% (18/21) | 0% (0/1) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 90% (19/21) | 0% (0/1) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Norwegia, realne dane wkrótce.
