Football Stats
Herb Molde
Flaga NorwegiaMolde
4. miejsce w tabeli Eliteserien

2026/27 Molde — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze9
W6
R1
P2
Gz21
Gs11
RB+10
Śr. pkt2.11
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze9
W3
R2
P4
Gz15
Gs18
RB-3
Śr. pkt1.22
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze18
W9
R3
P6
Gz36
Gs29
RB+7
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Molde — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Molde — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Molde — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Molde — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Molde — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Molde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Molde — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Molde — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Molde — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Molde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Molde — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Molde — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Molde — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Molde — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Molde — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Molde — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Molde — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — powyżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Molde — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Valerenga34Herb MoldeMolde
22.08Midsund011Herb MoldeMolde
16.08Herb MoldeMolde32Tromso
09.08Kristiansund BK21Herb MoldeMolde
02.08Herb MoldeMolde33Sarpsborg 08 FF
26.07KFUM Oslo24Herb MoldeMolde
18.07Herb MoldeMolde12Brann
11.07Aalesund22Herb MoldeMolde
30.05Herb MoldeMolde21Sandefjord
25.05Sarpsborg 08 FF21Herb MoldeMolde

Molde — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 29% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
1.30
2.30
3.60
Strzelone
0.90
1.60
2.50
Stracone
0.40
0.70
1.10
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
56%
Śr. strzały/mecz
13.30
Śr. faule/mecz
12.70
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
1.80
4.40
Strzelone
1.50
1.10
2.60
Stracone
1.10
0.70
1.80
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
59%
Śr. strzały/mecz
15.44
Śr. faule/mecz
10.67

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 12% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
14.61
13.78
15.44
Strzały celne / mecz
5.61
4.89
6.33
Strzały niecelne / mecz
6.39
6.22
6.56
Skuteczność strzałów
13.7%
16.9%
10.8%
Strzały na gola
7.31
5.90
9.27
Strzały celne na gola
2.81
2.10
3.80
Strzały Over 10.5
89% (16/18)
89% (8/9)
89% (8/9)
Strzały Over 11.5
83% (15/18)
89% (8/9)
78% (7/9)
Strzały Over 12.5
72% (13/18)
78% (7/9)
67% (6/9)
Strzały Over 13.5
67% (12/18)
67% (6/9)
67% (6/9)
Strzały Over 14.5
39% (7/18)
33% (3/9)
44% (4/9)
Strzały celne Over 3.5
72% (13/18)
67% (6/9)
78% (7/9)
Strzały celne Over 4.5
61% (11/18)
56% (5/9)
67% (6/9)
Strzały celne Over 5.5
44% (8/18)
33% (3/9)
56% (5/9)
Strzały celne Over 6.5
33% (6/18)
22% (2/9)
44% (4/9)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 9% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.22
3.00
3.44
Match Offsides Over 0.5 %
100% (18/18)
100% (9/9)
100% (9/9)
Match Offsides Over 1.5 %
94% (17/18)
89% (8/9)
100% (9/9)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (12/18)
67% (6/9)
67% (6/9)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (6/18)
22% (2/9)
44% (4/9)
Team Offsides AVG
1.28
1.33
1.22
Team Offsides Over 0.5 %
61% (11/18)
67% (6/9)
56% (5/9)
Team Offsides Over 1.5 %
44% (8/18)
44% (4/9)
44% (4/9)
Team Offsides Over 2.5 %
11% (2/18)
11% (1/9)
11% (1/9)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 16% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.85
1.71
1.99
xGA (Against)
1.20
1.03
1.38
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 3.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 4.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 5.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 16% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.47 (19/20)
8.80 (10/10)
10.22 (9/10)
Over 6.5 Corners
89% (17/19)
80% (8/10)
100% (9/9)
Over 7.5 Corners
79% (15/19)
70% (7/10)
89% (8/9)
Over 8.5 Corners
68% (13/19)
60% (6/10)
78% (7/9)
Over 9.5 Corners
42% (8/19)
30% (3/10)
56% (5/9)
Over 10.5 Corners
26% (5/19)
10% (1/10)
44% (4/9)
Over 11.5 Corners
26% (5/19)
10% (1/10)
44% (4/9)
Over 12.5 Corners
11% (2/19)
10% (1/10)
11% (1/9)
Over 13.5 Corners
5% (1/19)
10% (1/10)
0% (0/9)
Over 14.5 Corners
5% (1/19)
10% (1/10)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.40
3.90
6.90
More Corners Than Opponent
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Corners Earned
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
0% (0/10)
60% (6/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
Corners Earned
108
39
69

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.95 (20/20)
4.00 (10/10)
3.90 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
79
40
39
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Molde

Wynik meczu

1-2
3 (17%)
1-0
2 (11%)
0-1
1 (6%)
3-2
1 (6%)
2-0
1 (6%)

Wynik do przerwy

1-0
5 (28%)
1-1
4 (22%)
0-0
2 (11%)
0-1
2 (11%)
0-2
1 (6%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Molde

Liczba goli w meczu

3
4 (22%)
1
3 (17%)
5
3 (17%)
2
3 (17%)
6
3 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
7 (39%)
2
5 (28%)
0
2 (11%)
3
2 (11%)
4
1 (6%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Eliteserien.

Eliteserien — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bodo/Glimt181422442.44
2Viking181413432.39
3Tromso181053351.94
4Molde18936301.67
5Brann18828261.44
6Lillestrom18828261.44
7Fredrikstad18828261.44
8Rosenborg18738241.33
9Sarpsborg 08 FF18657231.28
10Ham-Kam18657231.28
11Valerenga18639211.17
12Sandefjord18549191.06
13KFUM Oslo18549191.06
14Kristiansund BK184410160.89
15Aalesund18297150.83
16Start183411130.72