Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Midsund
Streaki - Midsund
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
Brak notowanych wzorców (próg ≥70% / ≤30%) w ostatnich meczach obu drużyn.
Streaki - Molde
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Molde — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Molde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Molde — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Molde — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Molde — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Molde — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Molde — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Molde — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Molde — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Molde — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Molde — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Molde — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Molde — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Molde — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Molde — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Molde — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Midsund
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Molde
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Molde — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — powyżej 1.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molde — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Midsund | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | — | — | — |
Śr. goli/mecz | — | — | — |
Strzelone | — | — | — |
Stracone | — | — | — |
BTTS % | — | — | — |
Czyste konto % | — | — | — |
Nie strzelił % | — | — | — |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Molde | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.90 | 3.25 |
Strzelone | 2.50 | 1.30 | 1.90 |
Stracone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | 56% | 62% | 59% |
Śr. strzały/mecz | 13.30 | 16.40 | 14.85 |
Śr. faule/mecz | 12.70 | 10.70 | 11.70 |
Ostatnie 10 meczów
Brak danych historycznych.
- 16.08.2026Wvs Tromso3-2
- 09.08.2026Lvs Kristiansund BK1-2
- 02.08.2026Dvs Sarpsborg 08 FF3-3
- 26.07.2026Wvs KFUM Oslo4-2
- 18.07.2026Lvs Brann1-2
- 11.07.2026Dvs Aalesund2-2
- 30.05.2026Wvs Sandefjord2-1
- 25.05.2026Lvs Sarpsborg 08 FF1-2
- 16.05.2026Wvs Kristiansund BK1-0
- 10.05.2026Lvs Tromso0-2
Progi bramkowe
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Midsund | Molde | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.85 (20/20) | — | 9.85 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 7.5 Corners | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 8.5 Corners | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 9.5 Corners | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 10.5 Corners | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 11.5 Corners | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 12.5 Corners | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 13.5 Corners | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Midsund | Molde | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.50 | — | 5.50 |
More Corners Than Opponent | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Corners Earned | 110 | — | 110 |
| Ogółem | Midsund | Molde | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.35 | — | 4.35 |
More Corners Than Opponent | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Corners Against | 87 | — | 87 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Midsund | Molde | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.80 (20/20) | — | 3.80 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 5.5 Cards | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Total Cards | 76 | — | 76 |
Highest in a Match | 7 | — | 7 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Midsund | Molde | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Przykładowy układ tabeli — Norwegia, realne dane wkrótce.
