Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Modum FK
Streaki - Modum FK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
Brak notowanych wzorców (próg ≥70% / ≤30%) w ostatnich meczach obu drużyn.
Streaki - Stromsgodset
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Stromsgodset — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Stromsgodset — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Stromsgodset — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Stromsgodset — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Stromsgodset — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Stromsgodset — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Stromsgodset — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Stromsgodset — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Stromsgodset — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Stromsgodset — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Stromsgodset — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Stromsgodset — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Stromsgodset — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Stromsgodset — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Stromsgodset — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Stromsgodset — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Stromsgodset — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Stromsgodset — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Modum FK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Stromsgodset
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Stromsgodset — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 22 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — powyżej 7.5 rożnych w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — poniżej 4.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — poniżej 4.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Modum FK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | — | — | — |
Śr. goli/mecz | — | — | — |
Strzelone | — | — | — |
Stracone | — | — | — |
BTTS % | — | — | — |
Czyste konto % | — | — | — |
Nie strzelił % | — | — | — |
| Stromsgodset | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 4.20 | 4.70 | 4.45 |
Strzelone | 2.50 | 2.80 | 2.65 |
Stracone | 1.70 | 1.90 | 1.80 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
Brak danych historycznych.
- 15.08.2026Wvs Ranheim3-1
- 09.08.2026Lvs Egersund0-2
- 01.08.2026Wvs Bryne2-0
- 25.07.2026Dvs Lyn1-1
- 04.07.2026Lvs hodd3-4
- 27.06.2026Dvs ODD Ballklubb2-2
- 21.06.2026Dvs Kongsvinger4-4
- 14.06.2026Wvs Raufoss6-1
- 31.05.2026Wvs Egersund5-0
- 25.05.2026Wvs Bryne1-0
Progi bramkowe
| Modum FK | Stromsgodset | |
|---|---|---|
Over 0.5 | — | 100% (10/10) |
Over 1.5 | — | 100% (10/10) |
Over 2.5 | — | 70% (7/10) |
Over 3.5 | — | 60% (6/10) |
Nie strzelił | — | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | — | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | — | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | — | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | — | 75% (15/20) |
| Modum FK | Stromsgodset | |
|---|---|---|
Over 0.5 | — | 60% (6/10) |
Over 1.5 | — | 40% (4/10) |
Over 2.5 | — | 30% (3/10) |
Over 3.5 | — | 20% (2/10) |
Nie strzelił | — | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | — | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | — | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | — | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | — | 75% (15/20) |
| Modum FK | Stromsgodset | |
|---|---|---|
Over 0.5 | — | 100% (10/10) |
Over 1.5 | — | 90% (9/10) |
Over 2.5 | — | 60% (6/10) |
Over 3.5 | — | 30% (3/10) |
Nie strzelił | — | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | — | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | — | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | — | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | — | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Modum FK | Stromsgodset | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 17.00 (1/20) | — | 17.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 8.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 9.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 10.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 11.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 12.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 13.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 14.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Modum FK | Stromsgodset | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.80 | — | 4.80 |
More Corners Than Opponent | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Corners Earned | 96 | — | 96 |
| Ogółem | Modum FK | Stromsgodset | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.65 | — | 7.65 |
More Corners Than Opponent | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 3.5 Corners Against | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 4.5 Corners Against | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 5.5 Corners Against | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 6.5 Corners Against | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 7.5 Corners Against | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Against | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Corners Against | 153 | — | 153 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Modum FK | Stromsgodset | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.75 (20/20) | — | 2.75 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 2.5 Cards | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 3.5 Cards | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 4.5 Cards | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Total Cards | 55 | — | 55 |
Highest in a Match | 5 | — | 5 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Modum FK | Stromsgodset | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Przykładowy układ tabeli — Norwegia, realne dane wkrótce.
