Football Stats
Herb Chadormalu SC
Chadormalu SCŚr. pkt/mecz 1.40
Iran / Persian Gulf Pro League28 sierpnia 2026 17:30
Herb Tractor Sazi
Tractor SaziŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Chadormalu SC

Streaki - Chadormalu SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chadormalu SC — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Chadormalu SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Chadormalu SC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Chadormalu SC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Chadormalu SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Chadormalu SC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Chadormalu SC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Chadormalu SC — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Tractor Sazi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tractor Sazi — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Tractor Sazi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tractor Sazi — remisuje 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tractor Sazi — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tractor Sazi — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tractor Sazi — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tractor Sazi — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tractor Sazi — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Chadormalu SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chadormalu SC — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chadormalu SC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Serie - Tractor Sazi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tractor Sazi — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tractor Sazi — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tractor Sazi — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tractor Sazi — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tractor Sazi — jest niepokonany w 1. połowie w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Tractor Sazi — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Chadormalu SCChadormalu SC02Herb Tractor SaziTractor Sazi
29.11Herb Tractor SaziTractor Sazi31Herb Chadormalu SCChadormalu SC
11.04Herb Chadormalu SCChadormalu SC22Herb Tractor SaziTractor Sazi
03.12Herb Tractor SaziTractor Sazi10Herb Chadormalu SCChadormalu SC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tractor Sazi jest o 43% lepsza niż Chadormalu SC pod względem odsetku wygranych meczów.

Chadormalu SCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.20
1.50
1.85
Strzelone
1.50
0.50
1.00
Stracone
0.70
1.00
0.85
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
70%
50%
Tractor SaziDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
1.90
1.60
1.75
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
0.40
0.50
0.45
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Chadormalu SC jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Chadormalu SC u siebie
1.10 gola/mecz
Tractor Sazi na wyjeździe

Progi bramkowe

Chadormalu SCTractor Sazi
Over 0.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
40% (8/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemChadormalu SCTractor Sazi
Under 0.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 1.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 2.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Persian Gulf Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tractor Sazi5410132.60
2Aluminium Arak5320112.20
3Esteghlal FC4310102.50
4Persepolis FC430192.25
5Gol Gohar521271.40
6Foolad FC413061.50
7Fajr Sepasi413061.50
8Sepahan FC420261.50
10Paykan412151.25
11Malavan411241.00
13ZOB Ahan403130.75
14Sanat Naft403130.75
17Chadormalu SC502320.40