Football Stats
Herb Sepahan FC
Sepahan FCŚr. pkt/mecz 1.85
Iran / Persian Gulf Pro League28 sierpnia 2026 18:00
Herb Gol Gohar
Gol GoharŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Sepahan FC

3W — Sepahan FC5D2W — Gol Gohar

Streaki - Sepahan FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sepahan FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sepahan FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Sepahan FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sepahan FC — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sepahan FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sepahan FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sepahan FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Gol Gohar

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gol Gohar — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gol Gohar — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gol Gohar — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gol Gohar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gol Gohar — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gol Gohar — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Sepahan FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sepahan FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sepahan FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sepahan FC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Serie - Gol Gohar

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gol Gohar — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gol Gohar — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gol Gohar — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gol Gohar — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Sepahan FCSepahan FC20Herb Gol GoharGol Gohar
28.01Herb Sepahan FCSepahan FC11Herb Gol GoharGol Gohar
12.09Herb Gol GoharGol Gohar11Herb Sepahan FCSepahan FC
02.05Herb Sepahan FCSepahan FC12Herb Gol GoharGol Gohar
21.12Herb Gol GoharGol Gohar11Herb Sepahan FCSepahan FC
17.03Herb Sepahan FCSepahan FC20Herb Gol GoharGol Gohar
28.12Herb Gol GoharGol Gohar31Herb Sepahan FCSepahan FC
01.02Herb Sepahan FCSepahan FC41Herb Gol GoharGol Gohar
26.08Herb Gol GoharGol Gohar22Herb Sepahan FCSepahan FC
17.03Herb Sepahan FCSepahan FC00Herb Gol GoharGol Gohar

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sepahan FC jest o 22% lepsza niż Gol Gohar pod względem odsetku wygranych meczów.

Sepahan FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
1.80
1.60
1.70
Strzelone
1.10
1.10
1.10
Stracone
0.70
0.50
0.60
BTTS %
40%
10%
25%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Gol GoharDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.20
2.00
2.10
Strzelone
1.30
0.80
1.05
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

Sepahan FC jest o +38% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Sepahan FC u siebie
0.80 gola/mecz
Gol Gohar na wyjeździe

Progi bramkowe

Sepahan FCGol Gohar
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
50% (10/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSepahan FCGol Gohar
Under 0.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 1.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 2.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 3.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Persian Gulf Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tractor Sazi5410132.60
2Aluminium Arak5320112.20
3Esteghlal FC4310102.50
4Persepolis FC430192.25
5Gol Gohar521271.40
6Foolad FC413061.50
7Fajr Sepasi413061.50
8Sepahan FC420261.50
10Paykan412151.25
11Malavan411241.00
13ZOB Ahan403130.75
14Sanat Naft403130.75
17Chadormalu SC502320.40