Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Paykan
Streaki - Paykan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Paykan — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Paykan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Paykan — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Paykan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Paykan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Paykan — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Paykan — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Paykan — nie strzela gola u siebie (7/10, 70%)
- Paykan — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Paykan — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Sanat Naft
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sanat Naft — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sanat Naft — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sanat Naft — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sanat Naft — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sanat Naft — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Paykan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Paykan — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Paykan — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Paykan — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Paykan — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Paykan — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Sanat Naft
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sanat Naft — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sanat Naft — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sanat Naft — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sanat Naft — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Paykan jest o 150% lepsza niż Sanat Naft pod względem odsetku wygranych meczów.
| Paykan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 0.80 | 2.10 | 1.45 |
Strzelone | 0.40 | 0.70 | 0.55 |
Stracone | 0.40 | 1.40 | 0.90 |
BTTS % | 0% | 40% | 20% |
Czyste konto % | 70% | 20% | 45% |
Nie strzelił % | 70% | 50% | 60% |
| Sanat Naft | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 1.80 | 2.10 |
Strzelone | 0.70 | 0.60 | 0.65 |
Stracone | 1.70 | 1.20 | 1.45 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 50% | 50% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Dvs Esteghlal Khuzestan0-0
- 24.08.2026Wvs Kheybar Khorramabad3-2
- 18.08.2026Dvs Gol Gohar0-0
- 14.08.2026Lvs Tractor Sazi0-2
- 27.02.2026Dvs Sepahan FC0-0
- 20.02.2026Dvs Aluminium Arak1-1
- 14.02.2026Lvs Mes Rafsanjan0-2
- 08.02.2026Lvs Chadormalu SC0-2
- 01.02.2026Wvs Esteghlal FC1-0
- 28.01.2026Lvs Shams Azar Qazvin0-1
- 29.08.2026Dvs Mes Shahr-e Babak0-0
- 24.08.2026Lvs Foolad FC0-3
- 19.08.2026Dvs Fajr Sepasi0-0
- 15.08.2026Dvs Malavan1-1
- 01.06.2024Lvs Tractor Sazi0-3
- 28.05.2024Lvs ZOB Ahan1-2
- 24.05.2024Dvs Shams Azar Qazvin2-2
- 11.05.2024Dvs Aluminium Arak1-1
- 06.05.2024Wvs Mes Rafsanjan1-0
- 01.05.2024Lvs Havadar1-2
Progi bramkowe
| Paykan | Sanat Naft | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
| Paykan | Sanat Naft | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
| Paykan | Sanat Naft | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Paykan | Sanat Naft | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

