Football Stats
Herb Esteghlal Khuzestan
Esteghlal KhuzestanŚr. pkt/mecz 0.85
Iran / Persian Gulf Pro League10 września 2026 17:30
Herb Tractor Sazi
Tractor SaziŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Esteghlal Khuzestan

Streaki - Esteghlal Khuzestan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Esteghlal Khuzestan — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Esteghlal Khuzestan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Esteghlal Khuzestan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Esteghlal Khuzestan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Esteghlal Khuzestan — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Esteghlal Khuzestan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Tractor Sazi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tractor Sazi — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Tractor Sazi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Tractor Sazi — remisuje 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Tractor Sazi — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tractor Sazi — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tractor Sazi — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tractor Sazi — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tractor Sazi — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Esteghlal Khuzestan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Esteghlal Khuzestan — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esteghlal Khuzestan — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esteghlal Khuzestan — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Esteghlal Khuzestan — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Tractor Sazi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tractor Sazi — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tractor Sazi — zachowuje czyste konto w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Tractor Sazi — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tractor Sazi — jest niepokonany w 1. połowie w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Tractor Sazi — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tractor Sazi — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tractor Sazi — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tractor Sazi — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.12Herb Tractor SaziTractor Sazi00Herb Esteghlal KhuzestanEsteghlal Khuzestan
15.05Herb Esteghlal KhuzestanEsteghlal Khuzestan13Herb Tractor SaziTractor Sazi
02.01Herb Tractor SaziTractor Sazi30Herb Esteghlal KhuzestanEsteghlal Khuzestan
28.02Herb Tractor SaziTractor Sazi20Herb Esteghlal KhuzestanEsteghlal Khuzestan
02.09Herb Esteghlal KhuzestanEsteghlal Khuzestan01Herb Tractor SaziTractor Sazi
30.03Herb Esteghlal KhuzestanEsteghlal Khuzestan03Herb Tractor SaziTractor Sazi
28.09Herb Tractor SaziTractor Sazi60Herb Esteghlal KhuzestanEsteghlal Khuzestan
24.12Herb Tractor SaziTractor Sazi30Herb Esteghlal KhuzestanEsteghlal Khuzestan
27.07Herb Esteghlal KhuzestanEsteghlal Khuzestan10Herb Tractor SaziTractor Sazi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tractor Sazi jest o 233% lepsza niż Esteghlal Khuzestan pod względem odsetku wygranych meczów.

Esteghlal KhuzestanDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.50
2.10
1.80
Strzelone
0.70
0.50
0.60
Stracone
0.80
1.60
1.20
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Tractor SaziDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
1.90
1.30
1.60
Strzelone
1.50
0.80
1.15
Stracone
0.40
0.50
0.45
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Tractor Sazi jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Esteghlal Khuzestan u siebie
0.80 gola/mecz
Tractor Sazi na wyjeździe

Progi bramkowe

Esteghlal KhuzestanTractor Sazi
Over 0.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 1.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 2.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 3.5
0% (0/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
45% (9/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEsteghlal KhuzestanTractor Sazi
Under 0.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 1.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 2.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 3.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Persian Gulf Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tractor Sazi5410132.60
2Esteghlal FC5320112.20
3Aluminium Arak5320112.20
4Persepolis FC5311102.00
5Fajr Sepasi514071.40
6Gol Gohar521271.40
7Sepahan FC521271.40
9Foolad FC513161.20
10ZOB Ahan513161.20
12Paykan512251.00
14Sanat Naft504140.80
15Malavan511340.80
18Chadormalu SC502320.40