Football Stats
Minerul LupeniŚr. pkt/mecz 2.05
Rumunia / Cupa României2 września 2026 15:00
Herb Uta Arad
Uta AradŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Minerul Lupeni

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Minerul Lupeni — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/7, 100%)
  • Minerul Lupeni — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/7, 100%)
  • Minerul Lupeni — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Minerul Lupeni — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (6/7, 86%)
  • Minerul Lupeni — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (6/7, 86%)
  • Minerul Lupeni — remisuje 1. połowę u siebie (6/7, 86%)
  • Minerul Lupeni — wygrywa 2. połowę u siebie (5/7, 71%)
  • Minerul Lupeni — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (5/7, 71%)
  • Minerul Lupeni — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Minerul Lupeni — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Uta Arad

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Uta Arad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Uta Arad — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Uta Arad — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Uta Arad — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Uta Arad — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Uta Arad — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Uta Arad — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Uta Arad — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Uta Arad — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Uta Arad — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Uta Arad — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Uta Arad — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Uta Arad — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Uta Arad — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Uta Arad — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Minerul Lupeni

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Uta Arad

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Uta Arad — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Uta Arad — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 40 meczach z rzędu
  • 🔥 Uta Arad — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Uta Arad — poniżej 3.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Uta Arad — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Uta Arad — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Uta Arad — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Minerul Lupeni jest o 71% lepsza niż Uta Arad pod względem odsetku wygranych meczów.

Minerul LupeniDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
2.00
2.10
2.05
Strzelone
1.50
1.20
1.35
Stracone
0.50
0.90
0.70
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Uta AradDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
2.50
2.70
Strzelone
1.80
1.00
1.40
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
45%
44%
45%
Śr. strzały/mecz
14.11
15.50
14.84
Śr. faule/mecz
12.78
13.80
13.32

Ostatnie 10 meczów

Minerul Lupeni jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Minerul Lupeni u siebie
1.00 gola/mecz
Uta Arad na wyjeździe

Progi bramkowe

Minerul LupeniUta Arad
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
43% (6/14)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
43% (6/14)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
43% (6/14)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
57% (8/14)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemMinerul LupeniUta Arad
Match Corners AVG
10.16 (19/40)
10.16 (19/20)
Over 6.5 Corners
79% (15/19)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
74% (14/19)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
74% (14/19)
74% (14/19)
Over 9.5 Corners
58% (11/19)
58% (11/19)
Over 10.5 Corners
58% (11/19)
58% (11/19)
Over 11.5 Corners
32% (6/19)
32% (6/19)
Over 12.5 Corners
21% (4/19)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
11% (2/19)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
11% (2/19)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMinerul LupeniUta Arad
Corners Earned Match
5.25
5.25
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
105
105

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemMinerul LupeniUta Arad
Match Cards AVG
4.40 (20/20)
4.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
88
88
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMinerul LupeniUta Arad
Under 0.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 2.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (29/40)
90% (18/20)
55% (11/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Cupa României — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Minerul Lupeni18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Uta Arad18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Rumunia, realne dane wkrótce.