Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Tromsdalen Uil
Streaki - Tromsdalen Uil
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tromsdalen Uil — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Tromsdalen Uil — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Tromsdalen Uil — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tromsdalen Uil — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Tromsdalen Uil — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Strommen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Strommen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Strommen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Strommen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Strommen — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Strommen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Tromsdalen Uil
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Strommen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Strommen — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Strommen — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Strommen — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Strommen — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Strommen — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Strommen — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Strommen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Strommen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tromsdalen Uil jest o 80% lepsza niż Strommen pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tromsdalen Uil | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 4.00 | 3.60 |
Strzelone | 1.60 | 1.90 | 1.75 |
Stracone | 1.60 | 2.10 | 1.85 |
BTTS % | 50% | 80% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
| Strommen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.50 | 3.60 |
Strzelone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
Stracone | 2.40 | 2.10 | 2.25 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Kjelsås1-3
- 22.08.2026Wvs Harstad1-0
- 09.08.2026Wvs Lørenskog2-0
- 02.08.2026Wvs Ull/Kisa2-1
- 25.07.2026Dvs Follo0-0
- 26.06.2026Lvs Eidsvold1-2
- 20.06.2026Lvs Stjørdals-Blink2-4
- 14.06.2026Lvs Lørenskog0-6
- 31.05.2026Wvs Skeid2-0
- 24.05.2026Wvs Trygg/Lade2-1
- 30.08.2026Wvs Moss2-1
- 26.08.2026Wvs Raufoss3-1
- 22.08.2026Dvs Lillehammer2-2
- 16.08.2026Lvs hodd3-4
- 09.08.2026Lvs Ranheim1-4
- 02.08.2026Wvs Kongsvinger3-1
- 26.07.2026Dvs ODD Ballklubb0-0
- 03.07.2026Lvs Raufoss0-1
- 27.06.2026Wvs Moss3-2
- 21.06.2026Wvs Stabaek1-0
Progi bramkowe
| Tromsdalen Uil | Strommen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Tromsdalen Uil | Strommen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Tromsdalen Uil | Strommen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tromsdalen Uil | Strommen | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Przykładowy układ tabeli — Norwegia, realne dane wkrótce.

