Football Stats
Herb Deportivo Llacuabamba
Flaga PeruDeportivo Llacuabamba
Liga 1
Peru / Liga 1Sezon 2020/21
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2020/21 Deportivo Llacuabamba — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze15
W4
R2
P9
Gz19
Gs30
RB-11
Śr. pkt0.93
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze13
W1
R4
P8
Gz22
Gs33
RB-11
Śr. pkt0.54
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze28
W5
R6
P17
Gz41
Gs63
RB-22
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Llacuabamba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/9, 100%)
  • Deportivo Llacuabamba — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Deportivo Llacuabamba — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/9, 89%)
  • Deportivo Llacuabamba — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Llacuabamba — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Deportivo Llacuabamba — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Deportivo Llacuabamba — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Llacuabamba — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Llacuabamba — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Llacuabamba — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Llacuabamba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Llacuabamba — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Llacuabamba — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Llacuabamba — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Llacuabamba — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Llacuabamba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.06Herb Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba22UTC Cajamarca
28.11Herb Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba23Cusco
25.11Deportivo Municipal25Herb Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba
21.11Herb Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba06FBC Melgar
16.11Sport Huancayo43Herb Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba
09.11Herb Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba02Carlos A. Mannucci
06.11Alianza Lima22Herb Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba
03.11Herb Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba10Ayacucho FC
30.10Cesar Vallejo20Herb Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba
24.10Herb Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba30Sport Boys

Deportivo Llacuabamba — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 106% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
11%
22%
17%
Śr. goli/mecz
1.56
2.00
3.50
Strzelone
0.44
0.56
1.20
Stracone
1.11
1.44
2.30
BTTS %
33%
22%
28%
Czyste konto %
33%
22%
28%
Nie strzelił %
56%
56%
56%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
12.00
Śr. faule/mecz
12.86
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
2.10
4.00
Strzelone
0.70
1.10
1.80
Stracone
1.20
1.00
2.20
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
15.80
Śr. faule/mecz
14.80

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 36% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
13.30
11.18
15.25
Strzały celne / mecz
4.74
3.64
5.75
Strzały niecelne / mecz
5.74
5.18
6.25
Skuteczność strzałów
10.8%
8.9%
12.0%
Strzały na gola
9.27
11.18
8.32
Strzały celne na gola
3.30
3.64
3.14
Strzały Over 10.5
61% (14/23)
55% (6/11)
67% (8/12)
Strzały Over 11.5
61% (14/23)
55% (6/11)
67% (8/12)
Strzały Over 12.5
52% (12/23)
45% (5/11)
58% (7/12)
Strzały Over 13.5
39% (9/23)
18% (2/11)
58% (7/12)
Strzały Over 14.5
35% (8/23)
9% (1/11)
58% (7/12)
Strzały celne Over 3.5
61% (14/23)
55% (6/11)
67% (8/12)
Strzały celne Over 4.5
39% (9/23)
18% (2/11)
58% (7/12)
Strzały celne Over 5.5
35% (8/23)
18% (2/11)
50% (6/12)
Strzały celne Over 6.5
30% (7/23)
9% (1/11)
50% (6/12)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 66% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
5.62
5.30
5.91
Match Offsides Over 0.5 %
100% (21/21)
100% (10/10)
100% (11/11)
Match Offsides Over 1.5 %
90% (19/21)
80% (8/10)
100% (11/11)
Match Offsides Over 2.5 %
86% (18/21)
80% (8/10)
91% (10/11)
Match Offsides Over 3.5 %
86% (18/21)
80% (8/10)
91% (10/11)
Team Offsides AVG
2.29
1.70
2.82
Team Offsides Over 0.5 %
81% (17/21)
70% (7/10)
91% (10/11)
Team Offsides Over 1.5 %
57% (12/21)
50% (5/10)
64% (7/11)
Team Offsides Over 2.5 %
38% (8/21)
30% (3/10)
45% (5/11)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 3.5
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Under 4.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Under 5.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 40% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
32% (6/19)
33% (3/9)
30% (3/10)
BTTS 2H
32% (6/19)
22% (2/9)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
11% (2/19)
11% (1/9)
10% (1/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
11% (2/19)
11% (1/9)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
21% (4/19)
22% (2/9)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
21% (4/19)
11% (1/9)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
47% (9/19)
56% (5/9)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.76 (17/20)
9.50 (8/10)
10.00 (9/10)
Over 6.5 Corners
88% (15/17)
88% (7/8)
89% (8/9)
Over 7.5 Corners
76% (13/17)
75% (6/8)
78% (7/9)
Over 8.5 Corners
71% (12/17)
63% (5/8)
78% (7/9)
Over 9.5 Corners
59% (10/17)
50% (4/8)
67% (6/9)
Over 10.5 Corners
41% (7/17)
38% (3/8)
44% (4/9)
Over 11.5 Corners
18% (3/17)
13% (1/8)
22% (2/9)
Over 12.5 Corners
12% (2/17)
13% (1/8)
11% (1/9)
Over 13.5 Corners
12% (2/17)
13% (1/8)
11% (1/9)
Over 14.5 Corners
6% (1/17)
0% (0/8)
11% (1/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.30
3.90
4.70
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
86
39
47

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 7% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.70 (20/20)
5.50 (10/10)
5.90 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Cards
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Total Cards
114
55
59
Highest in a Match
11
10
11
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Deportivo Llacuabamba

Wynik meczu

2-2
4 (14%)
0-2
4 (14%)
2-3
3 (11%)
1-2
2 (7%)
0-1
2 (7%)

Wynik do przerwy

0-1
4 (15%)
0-2
4 (15%)
0-0
3 (11%)
1-1
3 (11%)
1-2
3 (11%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Deportivo Llacuabamba

Liczba goli w meczu

4
6 (21%)
2
6 (21%)
5
4 (14%)
3
4 (14%)
7
3 (11%)

Liczba goli do przerwy

2
9 (33%)
3
7 (26%)
1
6 (22%)
0
3 (11%)
4
2 (7%)

* Statystyki z sezonu 2020/21 ligi Liga 1.

Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Peru, realne dane wkrótce.