Football Stats
Herb Deportivo Municipal
Flaga PeruDeportivo Municipal
Liga 1
Peru / Liga 1Sezon 2023/24
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2023/24 Deportivo Municipal — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze18
W6
R2
P10
Gz19
Gs25
RB-6
Śr. pkt1.11
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze18
W5
R3
P10
Gz17
Gs29
RB-12
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze36
W11
R5
P20
Gz36
Gs54
RB-18
Śr. pkt1.06
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Municipal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
  • Deportivo Municipal — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/9, 78%)
  • Deportivo Municipal — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Deportivo Municipal — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Municipal — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Deportivo Municipal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Deportivo Municipal — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Municipal — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Municipal — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Municipal — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Municipal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Municipal — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.10Herb Deportivo MunicipalDeportivo Municipal12Academia Cantolao
21.10Alianza Atletico12Herb Deportivo MunicipalDeportivo Municipal
07.10Herb Deportivo MunicipalDeportivo Municipal41Cienciano
29.09Sport Huancayo20Herb Deportivo MunicipalDeportivo Municipal
25.09Herb Deportivo MunicipalDeportivo Municipal20Cusco
20.09UTC Cajamarca51Herb Deportivo MunicipalDeportivo Municipal
16.09Herb Deportivo MunicipalDeportivo Municipal03Cesar Vallejo
11.09Universitario10Herb Deportivo MunicipalDeportivo Municipal
27.08Herb Deportivo MunicipalDeportivo Municipal03Sport Boys
20.08Sporting Cristal10Herb Deportivo MunicipalDeportivo Municipal

Deportivo Municipal — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 29% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
22%
22%
22%
Śr. goli/mecz
1.00
1.67
2.40
Strzelone
0.44
0.67
1.00
Stracone
0.56
1.00
1.40
BTTS %
11%
33%
22%
Czyste konto %
56%
22%
39%
Nie strzelił %
78%
56%
67%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
11.78
Śr. faule/mecz
14.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
33%
17%
Śr. goli/mecz
1.33
2.00
3.00
Strzelone
0.33
0.78
1.00
Stracone
1.00
1.22
2.00
BTTS %
22%
22%
22%
Czyste konto %
56%
22%
39%
Nie strzelił %
78%
56%
67%
Posiadanie piłki
40%
Śr. strzały/mecz
11.33
Śr. faule/mecz
12.56

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 23% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.64
12.88
10.47
Strzały celne / mecz
3.59
3.94
3.25
Strzały niecelne / mecz
5.31
5.50
5.13
Skuteczność strzałów
9.4%
9.2%
9.6%
Strzały na gola
10.67
10.84
10.47
Strzały celne na gola
3.38
3.32
3.47
Strzały Over 10.5
61% (20/33)
75% (12/16)
47% (8/17)
Strzały Over 11.5
61% (20/33)
75% (12/16)
47% (8/17)
Strzały Over 12.5
55% (18/33)
63% (10/16)
47% (8/17)
Strzały Over 13.5
39% (13/33)
50% (8/16)
29% (5/17)
Strzały Over 14.5
30% (10/33)
44% (7/16)
18% (3/17)
Strzały celne Over 3.5
47% (15/32)
63% (10/16)
31% (5/16)
Strzały celne Over 4.5
28% (9/32)
31% (5/16)
25% (4/16)
Strzały celne Over 5.5
22% (7/32)
25% (4/16)
19% (3/16)
Strzały celne Over 6.5
6% (2/32)
6% (1/16)
6% (1/16)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 27% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.90
4.00
3.80
Match Offsides Over 0.5 %
100% (30/30)
100% (15/15)
100% (15/15)
Match Offsides Over 1.5 %
97% (29/30)
93% (14/15)
100% (15/15)
Match Offsides Over 2.5 %
63% (19/30)
60% (9/15)
67% (10/15)
Match Offsides Over 3.5 %
47% (14/30)
53% (8/15)
40% (6/15)
Team Offsides AVG
1.67
1.87
1.47
Team Offsides Over 0.5 %
70% (21/30)
67% (10/15)
73% (11/15)
Team Offsides Over 1.5 %
47% (14/30)
53% (8/15)
40% (6/15)
Team Offsides Over 2.5 %
23% (7/30)
20% (3/15)
27% (4/15)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Under 2.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Under 4.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
17% (3/18)
11% (1/9)
22% (2/9)
BTTS 2H
28% (5/18)
33% (3/9)
22% (2/9)
BTTS Both Halves
0% (0/18)
0% (0/9)
0% (0/9)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/18)
0% (0/9)
0% (0/9)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
17% (3/18)
11% (1/9)
22% (2/9)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
28% (5/18)
33% (3/9)
22% (2/9)
BTTS 1H & 2H (No/No)
56% (10/18)
56% (5/9)
56% (5/9)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.28 (18/20)
8.44 (9/10)
10.11 (9/10)
Over 6.5 Corners
78% (14/18)
67% (6/9)
89% (8/9)
Over 7.5 Corners
67% (12/18)
56% (5/9)
78% (7/9)
Over 8.5 Corners
61% (11/18)
56% (5/9)
67% (6/9)
Over 9.5 Corners
44% (8/18)
44% (4/9)
44% (4/9)
Over 10.5 Corners
39% (7/18)
44% (4/9)
33% (3/9)
Over 11.5 Corners
22% (4/18)
11% (1/9)
33% (3/9)
Over 12.5 Corners
17% (3/18)
0% (0/9)
33% (3/9)
Over 13.5 Corners
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)
Over 14.5 Corners
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.15
4.80
3.50
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
70% (7/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
83
48
35

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.85 (20/20)
5.90 (10/10)
5.80 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Total Cards
117
59
58
Highest in a Match
16
10
16
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Deportivo Municipal

Wynik meczu

2-0
6 (17%)
0-1
6 (17%)
0-3
5 (14%)
1-2
5 (14%)
1-1
3 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
15 (45%)
0-1
5 (15%)
0-2
3 (9%)
1-1
3 (9%)
1-0
2 (6%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Deportivo Municipal

Liczba goli w meczu

3
12 (33%)
2
10 (28%)
1
7 (19%)
0
2 (6%)
5
2 (6%)

Liczba goli do przerwy

0
15 (45%)
2
8 (24%)
1
7 (21%)
3
1 (3%)
4
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2023/24 ligi Liga 1.

Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Peru, realne dane wkrótce.