Football Stats
Herb Platense FC
Flaga HondurasPlatense FC
9. miejsce w tabeli Liga Nacional

2026/27 Platense FC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz3
Gs5
RB-2
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz0
Gs5
RB-5
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W1
R1
P3
Gz3
Gs10
RB-7
Śr. pkt0.80
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Platense FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Platense FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Platense FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Platense FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Platense FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Platense FC — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Platense FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Platense FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Platense FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Platense FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Platense FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Platense FC — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Platense FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Platense FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Platense FCPlatense FC21Atletico Independiente
23.08Atlético Choloma20Herb Platense FCPlatense FC
15.08Génesis30Herb Platense FCPlatense FC
08.08Herb Platense FCPlatense FC11CD Marathon
01.08Herb Platense FCPlatense FC03Real Espana
01.05CD Olimpia40Herb Platense FCPlatense FC
26.04Herb Platense FCPlatense FC10Olancho
22.04Real Espana20Herb Platense FCPlatense FC
19.04Herb Platense FCPlatense FC41Lobos Upnfm
16.04Juticalpa11Herb Platense FCPlatense FC

Platense FC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
2.70
Strzelone
0.50
0.90
1.40
Stracone
0.70
0.60
1.30
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.60
1.10
2.70
Strzelone
0.50
0.20
0.70
Stracone
1.10
0.90
2.00
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
70%
80%
75%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 3.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Platense FC

Wynik meczu

0-3
2 (40%)
1-1
1 (20%)
0-2
1 (20%)
2-1
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-2
3 (60%)
1-1
1 (20%)
1-0
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Platense FC

Liczba goli w meczu

3
3 (60%)
2
2 (40%)

Liczba goli do przerwy

2
4 (80%)
1
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga Nacional.

Liga Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1CD Olimpia5320112.20
2Real Espana5320112.20
3CD Marathon5320112.20
4CD Motagua530291.80
5Estrella Roja522181.60
6Olancho522181.60
7Génesis521271.40
9Platense FC511340.80
11Juticalpa510430.60
12Lobos Upnfm502320.40