Football Stats
Herb Atlético Choloma
Flaga HondurasAtlético Choloma
10. miejsce w tabeli Liga Nacional

2026/27 Atlético Choloma — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R0
P3
Gz2
Gs6
RB-4
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W1
R0
P4
Gz4
Gs7
RB-3
Śr. pkt0.60
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atlético Choloma — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atlético Choloma — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Atlético Choloma — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Atlético Choloma — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Atlético Choloma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atlético Choloma — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atlético Choloma — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atlético Choloma — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atlético Choloma — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atlético Choloma — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atlético Choloma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atlético Choloma — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atlético Choloma — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atlético Choloma — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach tej drużyny.

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Real Espana21Herb Atlético CholomaAtlético Choloma
23.08Herb Atlético CholomaAtlético Choloma20Platense FC
16.08Herb Atlético CholomaAtlético Choloma01CD Marathon
10.08Atletico Independiente21Herb Atlético CholomaAtlético Choloma
01.08Génesis20Herb Atlético CholomaAtlético Choloma
01.05CD Marathon01Herb Atlético CholomaAtlético Choloma
26.04CD Motagua51Herb Atlético CholomaAtlético Choloma
19.04Herb Atlético CholomaAtlético Choloma13CD Olimpia
14.04Victoria25Herb Atlético CholomaAtlético Choloma
09.04Herb Atlético CholomaAtlético Choloma32Real Espana

Atlético Choloma — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
1.10
1.40
2.50
Strzelone
0.60
0.60
1.20
Stracone
0.50
0.80
1.30
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
2.20
1.30
3.50
Strzelone
0.80
0.50
1.30
Stracone
1.40
0.80
2.20
BTTS %
50%
10%
30%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
40%
60%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Under 3.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Atlético Choloma

Wynik meczu

1-2
2 (40%)
0-1
1 (20%)
0-2
1 (20%)
2-0
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-2
2 (40%)
0-0
1 (20%)
1-2
1 (20%)
2-0
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Atlético Choloma

Liczba goli w meczu

2
2 (40%)
3
2 (40%)
1
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

2
3 (60%)
0
1 (20%)
3
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga Nacional.

Liga Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1CD Olimpia5320112.20
2Real Espana5320112.20
3CD Marathon5320112.20
4CD Motagua530291.80
5Estrella Roja522181.60
6Olancho522181.60
7Génesis521271.40
9Platense FC511340.80
11Juticalpa510430.60
12Lobos Upnfm502320.40