Football Stats
Herb Olancho
Flaga HondurasOlancho
6. miejsce w tabeli Liga Nacional

2026/27 Olancho — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W2
R2
P1
Gz5
Gs4
RB+1
Śr. pkt1.60
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Olancho — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Olancho — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Olancho — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Olancho — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Olancho — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Olancho — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Olancho — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Olancho — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Olancho — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Olancho — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Olancho — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Olancho — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Olancho — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Olancho — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Olancho — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Olancho — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08CD Motagua21Herb OlanchoOlancho
23.08Herb OlanchoOlancho11CD Olimpia
17.08Herb OlanchoOlancho10Juticalpa
08.08Lobos Upnfm11Herb OlanchoOlancho
02.08Estrella Roja01Herb OlanchoOlancho
15.05Génesis11Herb OlanchoOlancho
13.05Herb OlanchoOlancho02CD Motagua
10.05CD Motagua12Herb OlanchoOlancho
07.05Herb OlanchoOlancho13Génesis
01.05Herb OlanchoOlancho22Génesis

Olancho — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.00
1.40
2.40
Strzelone
0.50
0.90
1.40
Stracone
0.50
0.50
1.00
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
0.80
2.10
Strzelone
0.90
0.40
1.30
Stracone
0.40
0.40
0.80
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
40%
70%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 3.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Olancho

Wynik meczu

1-0
2 (40%)
1-1
2 (40%)
1-2
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (60%)
1-0
2 (40%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Olancho

Liczba goli w meczu

1
2 (40%)
2
2 (40%)
3
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

0
3 (60%)
1
2 (40%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga Nacional.

Liga Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1CD Olimpia5320112.20
2Real Espana5320112.20
3CD Marathon5320112.20
4CD Motagua530291.80
5Estrella Roja522181.60
6Olancho522181.60
7Génesis521271.40
9Platense FC511340.80
11Juticalpa510430.60
12Lobos Upnfm502320.40