
2026/27 Aris Thessalonikis — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | 3.00 | |
| Forma wyjazdowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | +1 | 3.00 | |
| Ogółem | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | +2 | 3.00 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aris Thessalonikis — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Aris Thessalonikis — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Aris Thessalonikis — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Aris Thessalonikis — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Aris Thessalonikis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Aris Thessalonikis — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aris Thessalonikis — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Aris Thessalonikis — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Aris Thessalonikis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Aris Thessalonikis — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aris Thessalonikis — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aris Thessalonikis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aris Thessalonikis — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aris Thessalonikis — wygrywa w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Aris Thessalonikis — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Aris Thessalonikis — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Aris Thessalonikis — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Aris Thessalonikis — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Aris Thessalonikis — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Aris Thessalonikis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Aris Thessalonikis — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Aris Thessalonikis — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 60% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.20 | 1.30 | 2.50 |
Strzelone | 0.70 | 0.80 | 1.50 |
Stracone | 0.50 | 0.50 | 1.00 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 60% | 60% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Posiadanie piłki | 47% | ||
Śr. strzały/mecz | 17.80 | ||
Śr. faule/mecz | 15.40 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 0.90 | 1.20 | 2.10 |
Strzelone | 0.60 | 0.60 | 1.20 |
Stracone | 0.30 | 0.60 | 0.90 |
BTTS % | 10% | 30% | 20% |
Czyste konto % | 70% | 50% | 60% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Posiadanie piłki | 53% | ||
Śr. strzały/mecz | 11.56 | ||
Śr. faule/mecz | 16.78 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 17.00 | 17.00 | — |
Strzały celne / mecz | 10.00 | 10.00 | — |
Strzały niecelne / mecz | 2.00 | 2.00 | — |
Skuteczność strzałów | 11.8% | 11.8% | — |
Strzały na gola | 8.50 | 8.50 | — |
Strzały celne na gola | 5.00 | 5.00 | — |
Strzały Over 10.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały Over 11.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały Over 12.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały Over 13.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały Over 14.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały celne Over 3.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały celne Over 4.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały celne Over 5.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały celne Over 6.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.00 | 3.00 | — |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Match Offsides Over 2.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Match Offsides Over 3.5 % | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Team Offsides AVG | 3.00 | 3.00 | — |
Team Offsides Over 0.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Team Offsides Over 1.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Team Offsides Over 2.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.76 | 1.76 | — |
xGA (Against) | 1.34 | 1.34 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Under 1.5 | 30% (6/20) | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Under 2.5 | 60% (12/20) | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Under 3.5 | 75% (15/20) | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Under 4.5 | 90% (18/20) | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Under 5.5 | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
BTTS 1H | 20% (4/20) | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
BTTS 2H | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
BTTS Both Halves | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Win | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Draw | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Lose | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 35% (7/20) | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 15% (3/20) | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 55% (11/20) | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 25% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.05 (19/20) | 10.00 (10/10) | 8.00 (9/10) |
Over 6.5 Corners | 74% (14/19) | 90% (9/10) | 56% (5/9) |
Over 7.5 Corners | 68% (13/19) | 90% (9/10) | 44% (4/9) |
Over 8.5 Corners | 63% (12/19) | 80% (8/10) | 44% (4/9) |
Over 9.5 Corners | 58% (11/19) | 70% (7/10) | 44% (4/9) |
Over 10.5 Corners | 26% (5/19) | 40% (4/10) | 11% (1/9) |
Over 11.5 Corners | 21% (4/19) | 30% (3/10) | 11% (1/9) |
Over 12.5 Corners | 11% (2/19) | 20% (2/10) | 0% (0/9) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/19) | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/19) | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.95 | 5.90 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 50% (10/20) | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (16/20) | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (13/20) | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Corners Earned | 99 | 59 | 40 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.10 | 4.10 | 4.10 |
More Corners Than Opponent | 50% (10/20) | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (16/20) | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (13/20) | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (8/20) | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 6.5 Corners Against | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Corners Against | 82 | 41 | 41 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 45% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.75 (20/20) | 6.80 (10/10) | 4.70 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 Cards | 85% (17/20) | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Cards | 80% (16/20) | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Cards | 65% (13/20) | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 5.5 Cards | 55% (11/20) | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 6.5 Cards | 35% (7/20) | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Over 7.5 Cards | 20% (4/20) | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Total Cards | 115 | 68 | 47 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 9 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Aris Thessalonikis
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Aris Thessalonikis
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super League.