
2026/27 Olympiakos Piraeus — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 3.00 | |
| Forma wyjazdowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 3.00 | |
| Ogółem | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | +2 | 3.00 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Olympiakos Piraeus — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Olympiakos Piraeus — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Olympiakos Piraeus — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Olympiakos Piraeus — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Olympiakos Piraeus — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Olympiakos Piraeus — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Olympiakos Piraeus — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Olympiakos Piraeus — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Olympiakos Piraeus — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympiakos Piraeus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympiakos Piraeus — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Olympiakos Piraeus — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Olympiakos Piraeus — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — jest niepokonany w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Olympiakos Piraeus — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Olympiakos Piraeus — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 75% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 0.40 | 1.00 | 1.40 |
Strzelone | 0.30 | 0.60 | 0.90 |
Stracone | 0.10 | 0.40 | 0.50 |
BTTS % | 0% | 40% | 20% |
Czyste konto % | 90% | 60% | 75% |
Nie strzelił % | 80% | 50% | 65% |
Posiadanie piłki | 60% | ||
Śr. strzały/mecz | 19.57 | ||
Śr. faule/mecz | 12.43 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 0.90 | 1.70 | 2.60 |
Strzelone | 0.80 | 0.50 | 1.30 |
Stracone | 0.10 | 1.20 | 1.30 |
BTTS % | 10% | 20% | 15% |
Czyste konto % | 90% | 30% | 60% |
Nie strzelił % | 40% | 70% | 55% |
Posiadanie piłki | 52% | ||
Śr. strzały/mecz | 13.86 | ||
Śr. faule/mecz | 15.00 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 73% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 20.50 | 26.00 | 15.00 |
Strzały celne / mecz | 8.50 | 10.00 | 7.00 |
Strzały niecelne / mecz | 8.00 | 11.00 | 5.00 |
Skuteczność strzałów | 4.9% | 3.8% | 6.7% |
Strzały na gola | 20.50 | 26.00 | 15.00 |
Strzały celne na gola | 8.50 | 10.00 | 7.00 |
Strzały Over 10.5 | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Strzały Over 11.5 | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Strzały Over 12.5 | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Strzały Over 13.5 | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Strzały Over 14.5 | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Strzały celne Over 3.5 | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Strzały celne Over 4.5 | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Strzały celne Over 5.5 | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Strzały celne Over 6.5 | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 5.00 | 4.00 | 6.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 2.5 % | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 3.5 % | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Team Offsides AVG | 2.50 | 3.00 | 2.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Team Offsides Over 1.5 % | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Team Offsides Over 2.5 % | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 86% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 2.44 | 3.17 | 1.70 |
xGA (Against) | 0.56 | 0.30 | 0.83 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (3/20) | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Under 1.5 | 40% (8/20) | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Under 2.5 | 65% (13/20) | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Under 3.5 | 85% (17/20) | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Under 4.5 | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Under 5.5 | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 45% (9/20) | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
BTTS 1H | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS 2H | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
BTTS Both Halves | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Win | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Draw | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Lose | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 65% (13/20) | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 41% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.93 (14/20) | 9.29 (7/10) | 6.57 (7/10) |
Over 6.5 Corners | 64% (9/14) | 71% (5/7) | 57% (4/7) |
Over 7.5 Corners | 43% (6/14) | 57% (4/7) | 29% (2/7) |
Over 8.5 Corners | 36% (5/14) | 43% (3/7) | 29% (2/7) |
Over 9.5 Corners | 29% (4/14) | 43% (3/7) | 14% (1/7) |
Over 10.5 Corners | 21% (3/14) | 29% (2/7) | 14% (1/7) |
Over 11.5 Corners | 14% (2/14) | 14% (1/7) | 14% (1/7) |
Over 12.5 Corners | 7% (1/14) | 14% (1/7) | 0% (0/7) |
Over 13.5 Corners | 7% (1/14) | 14% (1/7) | 0% (0/7) |
Over 14.5 Corners | 7% (1/14) | 14% (1/7) | 0% (0/7) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.95 | 7.00 | 4.90 |
More Corners Than Opponent | 80% (16/20) | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 90% (18/20) | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (15/20) | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 70% (14/20) | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 35% (7/20) | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 20% (4/20) | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Corners Earned | 119 | 70 | 49 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 2.30 | 2.30 | 2.30 |
More Corners Than Opponent | 80% (16/20) | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 Corners Against | 60% (12/20) | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 Corners Against | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 4.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Corners Against | 46 | 23 | 23 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 13% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.25 (20/20) | 4.00 (10/10) | 4.50 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 Cards | 75% (15/20) | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Cards | 45% (9/20) | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 4.5 Cards | 40% (8/20) | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 5.5 Cards | 30% (6/20) | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 6.5 Cards | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Total Cards | 85 | 40 | 45 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Olympiakos Piraeus
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Olympiakos Piraeus
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super League.