Football Stats
Herb Kalamata
Flaga GrecjaKalamata
12. miejsce w tabeli Super League

2026/27 Kalamata — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R0
P2
Gz2
Gs5
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kalamata — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Kalamata — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Kalamata — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Kalamata — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kalamata — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kalamata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kalamata — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Kalamata — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kalamata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kalamata — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kalamata — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kalamata — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kalamata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kalamata — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kalamata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kalamata — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kalamata — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalamata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalamata — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalamata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Volos NFC22Herb KalamataKalamata
29.08Panetolikos20Herb KalamataKalamata
22.08Herb KalamataKalamata23Aris Thessalonikis
28.03Herb KalamataKalamata10Iraklis 1908
21.03Marko00Herb KalamataKalamata
15.03Herb KalamataKalamata10Olympiakos Piraeus II
07.03Panionios01Herb KalamataKalamata
01.03Herb KalamataKalamata20Marko
21.02Olympiakos Piraeus II03Herb KalamataKalamata
15.02Herb KalamataKalamata02Panionios

Kalamata — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 9% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
0.70
1.50
2.20
Strzelone
0.60
1.00
1.60
Stracone
0.10
0.50
0.60
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
90%
70%
80%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
1.10
1.40
2.50
Strzelone
0.90
0.90
1.80
Stracone
0.20
0.50
0.70
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.00
11.00
Strzały celne / mecz
3.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
7.00
7.00
Skuteczność strzałów
0.0%
0.0%
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
1.00
1.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.02
1.02
xGA (Against)
2.46
2.46
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
7.00 (1/20)
7.00 (1/10)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.00
3.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
3
3

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
8.00 (1/1)
8.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Total Cards
8
8
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
8
8

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kalamata

Wynik meczu

0-2
1 (50%)
2-3
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (50%)
1-1
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kalamata

Liczba goli w meczu

2
1 (50%)
5
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (50%)
2
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super League.

Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1PAOK220063.00
2Panetolikos220063.00
5AEK Athens FC211042.00
6Panathinaikos110033.00
7OFI210131.50
8Kifisia101011.00
9Volos NFC201110.50
10Iraklis 1908201110.50
11Atromitos200200.00
12Kalamata200200.00
13Asteras Tripolis200200.00
14Levadiakos200200.00