Football Stats
Herb Mbeya City
Flaga TanzaniaMbeya City
5. miejsce w tabeli Ligi kuu Bara

2026/27 Mbeya City — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R0
P1
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs0
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W3
R0
P1
Gz6
Gs2
RB+4
Śr. pkt2.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mbeya City — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Mbeya City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Mbeya City — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Mbeya City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mbeya City — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mbeya City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mbeya City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mbeya City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mbeya City — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mbeya City — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mbeya City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mbeya City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mbeya City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mbeya City — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mbeya City — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mbeya City — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mbeya City — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mbeya City — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mbeya City — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Mbeya City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Fountain Gate02Herb Mbeya CityMbeya City
23.08Herb Mbeya CityMbeya City21Mashujaa
19.08Herb Mbeya CityMbeya City20Dodoma Jiji
14.08Herb Mbeya CityMbeya City01Geita Gold
08.07Tanzania Prisons00Herb Mbeya CityMbeya City
05.07Herb Mbeya CityMbeya City20Tanzania Prisons
30.06Herb Mbeya CityMbeya City00Tabora United
27.06Dodoma Jiji11Herb Mbeya CityMbeya City
24.06Pamba Jiji02Herb Mbeya CityMbeya City
17.06Herb Mbeya CityMbeya City01Simba

Mbeya City — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.60
0.60
1.20
Strzelone
0.30
0.40
0.70
Stracone
0.30
0.20
0.50
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
70%
80%
75%
Nie strzelił %
70%
70%
70%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.60
0.90
2.50
Strzelone
0.60
0.50
1.10
Stracone
1.00
0.40
1.40
BTTS %
40%
0%
20%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
40%
60%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 1.5
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Under 2.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 3.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 300% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Mbeya City

Wynik meczu

2-0
2 (50%)
0-1
1 (25%)
2-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (50%)
0-1
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Mbeya City

Liczba goli w meczu

2
2 (50%)
1
1 (25%)
3
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
0
2 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ligi kuu Bara.

Ligi kuu Bara — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Young Africans5500153.00
2Simba5500153.00
3Azam5320112.20
5Mbeya City430192.25
6Geita Gold521271.40
7Polisi Tanzania421171.75
8Mashujaa420261.50
9Namungo520361.20
10Dodoma Jiji411241.00
11JKT Tanzania411241.00
12Fountain Gate510430.60
13Tabora United402220.50
14Pamba Jiji401310.25
15Coastal Union401310.25
16Kagera Sugar501410.20