Football Stats
Herb JKT Tanzania
Flaga TanzaniaJKT Tanzania
11. miejsce w tabeli Ligi kuu Bara

2026/27 JKT Tanzania — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz0
Gs6
RB-6
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R1
P2
Gz3
Gs8
RB-5
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • JKT Tanzania — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • JKT Tanzania — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • JKT Tanzania — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • JKT Tanzania — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • JKT Tanzania — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • JKT Tanzania — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • JKT Tanzania — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • JKT Tanzania — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • JKT Tanzania — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • JKT Tanzania — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 JKT Tanzania — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 JKT Tanzania — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 JKT Tanzania — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb JKT TanzaniaJKT Tanzania21Namungo
24.08Young Africans40Herb JKT TanzaniaJKT Tanzania
20.08Polisi Tanzania20Herb JKT TanzaniaJKT Tanzania
16.08Herb JKT TanzaniaJKT Tanzania11Tabora United
30.06Herb JKT TanzaniaJKT Tanzania03Young Africans
27.06Pamba Jiji12Herb JKT TanzaniaJKT Tanzania
24.06Dodoma Jiji00Herb JKT TanzaniaJKT Tanzania
18.06Herb JKT TanzaniaJKT Tanzania01Tanzania Prisons
13.06Herb JKT TanzaniaJKT Tanzania12Singida Black Stars
24.05Mtibwa Sugar22Herb JKT TanzaniaJKT Tanzania

JKT Tanzania — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.00
1.10
2.10
Strzelone
0.30
0.70
1.00
Stracone
0.70
0.40
1.10
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
40%
70%
55%
Nie strzelił %
70%
50%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.30
1.50
2.80
Strzelone
0.40
0.30
0.70
Stracone
0.90
1.20
2.10
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
70%
80%
75%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 2.5
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Under 3.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 25% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny JKT Tanzania

Wynik meczu

1-1
1 (25%)
0-2
1 (25%)
0-4
1 (25%)
2-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (50%)
0-3
1 (25%)
0-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny JKT Tanzania

Liczba goli w meczu

2
2 (50%)
4
1 (25%)
3
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
3
1 (25%)
0
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ligi kuu Bara.

Ligi kuu Bara — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Young Africans5500153.00
2Simba5500153.00
3Azam5320112.20
5Mbeya City430192.25
6Geita Gold521271.40
7Polisi Tanzania421171.75
8Mashujaa420261.50
9Namungo520361.20
10Dodoma Jiji411241.00
11JKT Tanzania411241.00
12Fountain Gate510430.60
13Tabora United402220.50
14Pamba Jiji401310.25
15Coastal Union401310.25
16Kagera Sugar501410.20