Football Stats
Herb Young Africans
Flaga TanzaniaYoung Africans
1. miejsce w tabeli Ligi kuu Bara

2026/27 Young Africans — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W3
R0
P0
Gz10
Gs1
RB+9
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz5
Gs1
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W5
R0
P0
Gz15
Gs2
RB+13
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Young Africans — wygrywa u siebie (10/10, 100%)
  • Young Africans — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Young Africans — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Young Africans — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Young Africans — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Young Africans — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Young Africans — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Young Africans — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Young Africans — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Young Africans — zachowuje czyste konto u siebie (8/10, 80%)
  • Young Africans — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Young Africans — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Young Africans — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Young Africans — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Young Africans — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Young Africans — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Young Africans — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Young Africans — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Young Africans — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Young Africans — zachowuje czyste konto (14/20, 70%)
  • Young Africans — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Young Africans — wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Young Africans — wygrywa w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Young Africans — jest niepokonany w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Young Africans — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Young Africans — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Young Africans — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Young Africans — jest niepokonany w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Young Africans — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Young Africans — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Fountain Gate02Herb Young AfricansYoung Africans
28.08Herb Young AfricansYoung Africans20Pamba Jiji
24.08Herb Young AfricansYoung Africans40JKT Tanzania
20.08Herb Young AfricansYoung Africans41Coastal Union
15.08Namungo13Herb Young AfricansYoung Africans
30.06JKT Tanzania03Herb Young AfricansYoung Africans
27.06Herb Young AfricansYoung Africans30Tabora United
24.06Herb Young AfricansYoung Africans30Azam
18.06Fountain Gate02Herb Young AfricansYoung Africans
13.06Mashujaa02Herb Young AfricansYoung Africans

Young Africans — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 21% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
80%
90%
85%
Śr. goli/mecz
1.90
1.70
3.60
Strzelone
1.80
1.60
3.40
Stracone
0.10
0.10
0.20
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
90%
90%
90%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
80%
70%
Śr. goli/mecz
1.20
1.60
2.80
Strzelone
0.90
1.20
2.10
Stracone
0.30
0.40
0.70
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
80%
70%
75%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 2.5
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Under 3.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Young Africans

Wynik meczu

2-0
2 (40%)
3-1
1 (20%)
4-1
1 (20%)
4-0
1 (20%)

Wynik do przerwy

2-0
2 (40%)
0-0
1 (20%)
3-0
1 (20%)
1-0
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Young Africans

Liczba goli w meczu

4
2 (40%)
2
2 (40%)
5
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (40%)
0
1 (20%)
3
1 (20%)
1
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ligi kuu Bara.

Ligi kuu Bara — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Young Africans5500153.00
2Simba5500153.00
3Azam5320112.20
5Mbeya City430192.25
6Geita Gold521271.40
7Polisi Tanzania421171.75
8Mashujaa420261.50
9Namungo520361.20
10Dodoma Jiji411241.00
11JKT Tanzania411241.00
12Fountain Gate510430.60
13Tabora United402220.50
14Pamba Jiji401310.25
15Coastal Union401310.25
16Kagera Sugar501410.20