Football Stats
Herb I.S.P.E
Flaga MyanmarI.S.P.E
9. miejsce w tabeli National League

2026/27 I.S.P.E — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • I.S.P.E — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • I.S.P.E — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • I.S.P.E — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • I.S.P.E — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • I.S.P.E — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • I.S.P.E — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • I.S.P.E — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • I.S.P.E — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • I.S.P.E — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • I.S.P.E — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • I.S.P.E — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • I.S.P.E — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • I.S.P.E — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • I.S.P.E — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • I.S.P.E — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • I.S.P.E — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • I.S.P.E — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • I.S.P.E — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 I.S.P.E — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 I.S.P.E — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 I.S.P.E — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 I.S.P.E — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Ayeyawady United21Herb I.S.P.EI.S.P.E
16.03Rakhine United12Herb I.S.P.EI.S.P.E
11.03Herb I.S.P.EI.S.P.E21Dagon Port
04.03Thitsar Arman21Herb I.S.P.EI.S.P.E
25.02Herb I.S.P.EI.S.P.E16Shan United
15.02Yarmanya United12Herb I.S.P.EI.S.P.E
09.02Dagon31Herb I.S.P.EI.S.P.E
04.02Hantharwady United11Herb I.S.P.EI.S.P.E
30.01Herb I.S.P.EI.S.P.E05Yangon United
23.01Sagaing United41Herb I.S.P.EI.S.P.E

I.S.P.E — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 75% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.70
2.60
4.30
Strzelone
0.80
1.30
2.10
Stracone
0.90
1.30
2.20
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
50%
10%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.30
1.90
3.20
Strzelone
0.40
0.70
1.10
Stracone
0.90
1.20
2.10
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
60%
40%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 3.5
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Under 4.5
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny I.S.P.E

Wynik meczu

1-2
1 (100%)

Wynik do przerwy

1-2
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny I.S.P.E

Liczba goli w meczu

3
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

3
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National League.

National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Yangon United110033.00
2Dagon110033.00
3Yadanarbon110033.00
5Shan United101011.00
6Myawady101011.00
7Thitsar Arman101011.00
8Yangon Royals101011.00
9I.S.P.E100100.00
10GFA100100.00
12Sagaing United100100.00