Football Stats
Herb Yadanarbon
Flaga MyanmarYadanarbon
3. miejsce w tabeli National League

2026/27 Yadanarbon — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Yadanarbon — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Yadanarbon — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Yadanarbon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Yadanarbon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Yadanarbon — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Yadanarbon — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Yadanarbon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Yadanarbon — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Yadanarbon — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Yadanarbon — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Yadanarbon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Yadanarbon — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Yadanarbon — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Yadanarbon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08GFA12Herb YadanarbonYadanarbon
16.03Dagon Port10Herb YadanarbonYadanarbon
10.03Herb YadanarbonYadanarbon23Yangon United
05.03Herb YadanarbonYadanarbon21Ayeyawady United
24.02Hantharwady United01Herb YadanarbonYadanarbon
19.02Dagon21Herb YadanarbonYadanarbon
14.02Herb YadanarbonYadanarbon02Shan United
05.02Rakhine United20Herb YadanarbonYadanarbon
30.01Herb YadanarbonYadanarbon13Thitsar Arman
22.01Herb YadanarbonYadanarbon11Yarmanya United

Yadanarbon — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.80
2.50
4.30
Strzelone
1.10
1.00
2.10
Stracone
0.70
1.50
2.20
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.00
1.40
2.40
Strzelone
0.50
0.70
1.20
Stracone
0.50
0.70
1.20
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
50%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
Under 2.5
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Under 3.5
55% (11/20)
30% (3/10)
80% (8/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 80% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
90% (9/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Yadanarbon

Wynik meczu

2-1
1 (100%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Yadanarbon

Liczba goli w meczu

3
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National League.

National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Yangon United110033.00
2Dagon110033.00
3Yadanarbon110033.00
5Shan United101011.00
6Myawady101011.00
7Thitsar Arman101011.00
8Yangon Royals101011.00
9I.S.P.E100100.00
10GFA100100.00
12Sagaing United100100.00