Football Stats
Herb Rakhine United
Flaga MyanmarRakhine United
11. miejsce w tabeli National League
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Rakhine United — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze11
W3
R3
P5
Gz13
Gs23
RB-10
Śr. pkt1.09
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze11
W2
R1
P8
Gz15
Gs31
RB-16
Śr. pkt0.64
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze22
W5
R4
P13
Gz28
Gs54
RB-26
Śr. pkt0.86
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rakhine United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Rakhine United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rakhine United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rakhine United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Rakhine United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rakhine United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Rakhine United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rakhine United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rakhine United — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rakhine United — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rakhine United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rakhine United — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.03Herb Rakhine UnitedRakhine United12I.S.P.E
11.03Hantharwady United00Herb Rakhine UnitedRakhine United
06.03Dagon Port53Herb Rakhine UnitedRakhine United
02.03Herb Rakhine UnitedRakhine United06Shan United
24.02Dagon10Herb Rakhine UnitedRakhine United
19.02Ayeyawady United21Herb Rakhine UnitedRakhine United
10.02Herb Rakhine UnitedRakhine United22Sagaing United
05.02Herb Rakhine UnitedRakhine United20Yadanarbon
22.01Herb Rakhine UnitedRakhine United00Thitsar Arman
16.01Yarmanya United12Herb Rakhine UnitedRakhine United

Rakhine United — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.20
2.10
3.30
Strzelone
0.50
0.70
1.20
Stracone
0.70
1.40
2.10
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
40%
20%
Śr. goli/mecz
1.60
2.50
4.10
Strzelone
0.30
1.20
1.50
Stracone
1.30
1.30
2.60
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
70%
30%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.00
11.00
Strzały celne / mecz
4.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
7.00
7.00
Skuteczność strzałów
9.1%
9.1%
Strzały na gola
11.00
11.00
Strzały celne na gola
4.00
4.00
Strzały Over 10.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.00
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
4.00
4.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Under 3.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 4.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Rakhine United

Wynik meczu

1-2
3 (14%)
0-0
2 (9%)
0-5
1 (5%)
0-3
1 (5%)
2-3
1 (5%)

Wynik do przerwy

0-0
6 (27%)
0-1
5 (23%)
0-2
3 (14%)
1-1
2 (9%)
1-3
2 (9%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Rakhine United

Liczba goli w meczu

3
6 (27%)
5
4 (18%)
2
3 (14%)
1
2 (9%)
8
2 (9%)

Liczba goli do przerwy

1
7 (32%)
0
6 (27%)
2
5 (23%)
4
2 (9%)
3
2 (9%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi National League.

National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Yangon United231931602.61
2Shan United221840582.64
3Dagon221165391.77
4I.S.P.E239410311.35
5Hantharwady United22778281.27
6Sagaing United22778281.27
7Yadanarbon227510261.18
8Ayeyawady United227510261.18
9Thitsar Arman22598241.09
10Dagon Port225710221.00
11Rakhine United225413190.86
12Yarmanya United22131860.27