Football Stats
Herb Täfteå
Flaga SzwecjaTäfteå
2. miejsce w tabeli Division 2 - Norrland

2026/27 Täfteå — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze9
W6
R1
P2
Gz24
Gs8
RB+16
Śr. pkt2.11
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze9
W4
R0
P5
Gz21
Gs20
RB+1
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze18
W10
R1
P7
Gz45
Gs28
RB+17
Śr. pkt1.72
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Täfteå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/9, 100%)
  • Täfteå — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Täfteå — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/9, 89%)
  • Täfteå — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Täfteå — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Täfteå — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Täfteå — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Täfteå — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/19, 79%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Täfteå — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Täfteå — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Täfteå — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Täfteå — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Täfteå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Täfteå — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Täfteå — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Täfteå — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Täfteå — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Täfteå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08IFK Östersund62Herb TäfteåTäfteå
22.08Herb TäfteåTäfteå41Lucksta
15.08Kubikenborg31Herb TäfteåTäfteå
12.08Herb TäfteåTäfteå02Skellefteå
08.08Boden21Herb TäfteåTäfteå
01.08Herb TäfteåTäfteå31Gottne
27.06Herb TäfteåTäfteå11Boden
18.06Storfors04Herb TäfteåTäfteå
08.06Herb TäfteåTäfteå30Umeå FC Akademi
03.06IFK Umeå15Herb TäfteåTäfteå

Täfteå — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 25% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
44%
56%
50%
Śr. goli/mecz
1.67
2.00
3.80
Strzelone
1.22
1.44
2.80
Stracone
0.44
0.56
1.00
BTTS %
33%
22%
28%
Czyste konto %
56%
56%
56%
Nie strzelił %
56%
22%
39%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.40
1.80
4.20
Strzelone
1.20
1.00
2.20
Stracone
1.20
0.80
2.00
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 3.5
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Under 4.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 5.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
32% (6/19)
33% (3/9)
30% (3/10)
BTTS 2H
26% (5/19)
22% (2/9)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
11% (2/19)
11% (1/9)
10% (1/10)
BTTS & Win
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
11% (2/19)
11% (1/9)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
21% (4/19)
22% (2/9)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
16% (3/19)
11% (1/9)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
53% (10/19)
56% (5/9)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Täfteå

Wynik meczu

0-1
2 (11%)
3-0
2 (11%)
5-1
2 (11%)
4-1
2 (11%)
0-4
1 (6%)

Wynik do przerwy

0-0
4 (24%)
2-0
3 (18%)
1-2
3 (18%)
0-1
2 (12%)
0-2
1 (6%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Täfteå

Liczba goli w meczu

4
4 (22%)
3
3 (17%)
5
3 (17%)
1
2 (11%)
6
2 (11%)

Liczba goli do przerwy

3
5 (29%)
2
4 (24%)
0
4 (24%)
1
2 (12%)
5
1 (6%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Division 2 - Norrland.

Division 2 - Norrland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Skellefteå12831272.25
2Täfteå12813252.08
3IFK Luleå12813252.08
4Kubikenborg12723231.92
5Gottne12723231.92
6Lucksta12534181.50
7IFK Östersund12453171.42
8Boden12453171.42
9Friska Viljor12264121.00
10Umea FF12255110.92
11Umeå FC Akademi12255110.92
12Fransta1223790.75
13Storfors1222880.67
14IFK Umeå12111040.33