Football Stats
Herb Fransta
Flaga SzwecjaFransta
12. miejsce w tabeli Division 2 - Norrland

2026/27 Fransta — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze7
W1
R2
P4
Gz10
Gs15
RB-5
Śr. pkt0.71
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze9
W3
R1
P5
Gz16
Gs28
RB-12
Śr. pkt1.11
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze16
W4
R3
P9
Gz26
Gs43
RB-17
Śr. pkt0.94
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fransta — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/7, 100%)
  • Fransta — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/7, 100%)
  • Fransta — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (6/7, 86%)
  • Fransta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (6/7, 86%)
  • Fransta — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (5/7, 71%)
  • Fransta — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (5/7, 71%)
  • Fransta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (12/15, 80%)
  • Fransta — nie wygrywa 1. połowę (11/15, 73%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fransta — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Fransta — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Fransta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
  • Fransta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
  • Fransta — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/8, 88%)
  • Fransta — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/8, 88%)
  • Fransta — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Fransta — obie drużyny strzelają (BTTS) (13/16, 81%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fransta — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Fransta — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Fransta — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fransta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fransta — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Fransta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Fransta — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Storfors30Herb FranstaFransta
22.08Umeå FC Akademi24Herb FranstaFransta
15.08Herb FranstaFransta24Friska Viljor
09.08IFK Umeå23Herb FranstaFransta
24.06Kubikenborg30Herb FranstaFransta
18.06Herb FranstaFransta13Friska Viljor
14.06Gottne42Herb FranstaFransta
10.06Herb FranstaFransta12IFK Östersund
07.06Lucksta33Herb FranstaFransta
30.05Herb FranstaFransta11Umea FF

Fransta — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 18% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
43%
0%
22%
Śr. goli/mecz
1.29
2.29
3.57
Strzelone
0.71
0.71
1.43
Stracone
0.57
1.57
2.14
BTTS %
29%
57%
43%
Czyste konto %
57%
14%
36%
Nie strzelił %
57%
43%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
13%
38%
26%
Śr. goli/mecz
1.88
2.88
4.89
Strzelone
0.25
1.25
1.78
Stracone
1.63
1.63
3.11
BTTS %
13%
38%
26%
Czyste konto %
13%
25%
19%
Nie strzelił %
75%
38%
57%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/16)
0% (0/7)
0% (0/9)
Under 1.5
0% (0/16)
0% (0/7)
0% (0/9)
Under 2.5
13% (2/16)
29% (2/7)
0% (0/9)
Under 3.5
38% (6/16)
57% (4/7)
22% (2/9)
Under 4.5
44% (7/16)
71% (5/7)
22% (2/9)
Under 5.5
75% (12/16)
86% (6/7)
67% (6/9)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 49% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
81% (13/16)
100% (7/7)
67% (6/9)
BTTS 1H
20% (3/15)
29% (2/7)
13% (1/8)
BTTS 2H
47% (7/15)
57% (4/7)
38% (3/8)
BTTS Both Halves
0% (0/15)
0% (0/7)
0% (0/8)
BTTS & Win
25% (4/16)
14% (1/7)
33% (3/9)
BTTS & Draw
19% (3/16)
29% (2/7)
11% (1/9)
BTTS & Lose
38% (6/16)
57% (4/7)
22% (2/9)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
69% (11/16)
71% (5/7)
67% (6/9)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
19% (3/16)
0% (0/7)
33% (3/9)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/15)
0% (0/7)
0% (0/8)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (3/15)
29% (2/7)
13% (1/8)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
47% (7/15)
57% (4/7)
38% (3/8)
BTTS 1H & 2H (No/No)
33% (5/15)
14% (1/7)
50% (4/8)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Fransta

Wynik meczu

1-1
2 (13%)
3-2
2 (13%)
2-4
2 (13%)
0-3
2 (13%)
0-5
1 (6%)

Wynik do przerwy

0-2
3 (20%)
0-1
3 (20%)
0-0
3 (20%)
2-1
2 (13%)
1-0
2 (13%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Fransta

Liczba goli w meczu

5
5 (31%)
3
4 (25%)
6
4 (25%)
2
2 (13%)
4
1 (6%)

Liczba goli do przerwy

1
5 (33%)
2
3 (20%)
3
3 (20%)
0
3 (20%)
4
1 (7%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Division 2 - Norrland.

Division 2 - Norrland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Skellefteå12831272.25
2Täfteå12813252.08
3IFK Luleå12813252.08
4Kubikenborg12723231.92
5Gottne12723231.92
6Lucksta12534181.50
7IFK Östersund12453171.42
8Boden12453171.42
9Friska Viljor12264121.00
10Umea FF12255110.92
11Umeå FC Akademi12255110.92
12Fransta1223790.75
13Storfors1222880.67
14IFK Umeå12111040.33