Football Stats
Herb Storfors
Flaga SzwecjaStorfors
13. miejsce w tabeli Division 2 - Norrland

2026/27 Storfors — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze8
W3
R1
P4
Gz15
Gs19
RB-4
Śr. pkt1.25
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze8
W2
R1
P5
Gz8
Gs17
RB-9
Śr. pkt0.88
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze16
W5
R2
P9
Gz23
Gs36
RB-13
Śr. pkt1.06
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Storfors — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Storfors — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Storfors — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Storfors — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Storfors — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Storfors — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb StorforsStorfors30Fransta
22.08Friska Viljor20Herb StorforsStorfors
15.08IFK Umeå12Herb StorforsStorfors
08.08Herb StorforsStorfors41Umea FF
27.06IFK Umeå21Herb StorforsStorfors
18.06Herb StorforsStorfors04Täfteå
13.06IFK Luleå01Herb StorforsStorfors
07.06Herb StorforsStorfors02Boden
03.06Herb StorforsStorfors13Skellefteå
23.05Herb StorforsStorfors33Umeå FC Akademi

Storfors — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 43% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.80
2.90
4.70
Strzelone
0.90
1.50
2.40
Stracone
0.90
1.40
2.30
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
22%
33%
28%
Śr. goli/mecz
2.44
2.56
4.70
Strzelone
0.56
0.78
1.20
Stracone
1.89
1.78
3.50
BTTS %
33%
33%
33%
Czyste konto %
33%
33%
33%
Nie strzelił %
44%
33%
39%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 2.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 3.5
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
Under 4.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 5.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
32% (6/19)
30% (3/10)
33% (3/9)
BTTS 2H
47% (9/19)
60% (6/10)
33% (3/9)
BTTS Both Halves
16% (3/19)
20% (2/10)
11% (1/9)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
16% (3/19)
20% (2/10)
11% (1/9)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
16% (3/19)
10% (1/10)
22% (2/9)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
32% (6/19)
40% (4/10)
22% (2/9)
BTTS 1H & 2H (No/No)
37% (7/19)
30% (3/10)
44% (4/9)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Storfors

Wynik meczu

0-2
3 (19%)
1-2
2 (13%)
2-2
1 (6%)
1-5
1 (6%)
1-6
1 (6%)

Wynik do przerwy

1-0
3 (20%)
0-2
3 (20%)
1-2
2 (13%)
0-1
2 (13%)
0-0
2 (13%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Storfors

Liczba goli w meczu

3
4 (25%)
4
4 (25%)
2
3 (19%)
6
2 (13%)
7
1 (6%)

Liczba goli do przerwy

1
5 (33%)
2
5 (33%)
3
2 (13%)
0
2 (13%)
5
1 (7%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Division 2 - Norrland.

Division 2 - Norrland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Skellefteå12831272.25
2Täfteå12813252.08
3IFK Luleå12813252.08
4Kubikenborg12723231.92
5Gottne12723231.92
6Lucksta12534181.50
7IFK Östersund12453171.42
8Boden12453171.42
9Friska Viljor12264121.00
10Umea FF12255110.92
11Umeå FC Akademi12255110.92
12Fransta1223790.75
13Storfors1222880.67
14IFK Umeå12111040.33