Football Stats
Herb Rodez
Flaga FrancjaRodez
4. miejsce w tabeli Ligue 2
Francja / Ligue 2Sezon 2026/27

2026/27 Rodez — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz5
Gs3
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz5
Gs4
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R1
P1
Gz10
Gs7
RB+3
Śr. pkt1.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rodez — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Rodez — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Rodez — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Rodez — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Rodez — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Rodez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rodez — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rodez — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rodez — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rodez — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rodez — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rodez — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rodez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rodez — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rodez — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb RodezRodez22PAU
22.08Nantes25Herb RodezRodez
14.08Annecy20Herb RodezRodez
08.08Herb RodezRodez31Laval
01.08Montpellier42Herb RodezRodez
15.05Saint Etienne00Herb RodezRodez
12.05RED Star FC 9323Herb RodezRodez
09.05Annecy12Herb RodezRodez
02.05Herb RodezRodez21Saint Etienne
24.04Laval00Herb RodezRodez

Rodez — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 17% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
60%
35%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
2.70
Strzelone
0.50
1.20
1.70
Stracone
0.70
0.30
1.00
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
12.90
Śr. faule/mecz
13.20
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
1.50
2.80
Strzelone
0.50
1.00
1.50
Stracone
0.80
0.50
1.30
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Posiadanie piłki
39%
Śr. strzały/mecz
10.88
Śr. faule/mecz
13.50

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.00
13.50
9.00
Strzały celne / mecz
5.33
6.50
3.00
Strzały niecelne / mecz
6.33
6.50
6.00
Skuteczność strzałów
13.9%
18.5%
0.0%
Strzały na gola
7.20
5.40
Strzały celne na gola
3.20
2.60
Strzały Over 10.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.50
1.00
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
2.00
0.00
4.00
Team Offsides Over 0.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 4.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 33% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 8% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.83 (18/20)
9.50 (10/10)
10.25 (8/10)
Over 6.5 Corners
89% (16/18)
90% (9/10)
88% (7/8)
Over 7.5 Corners
78% (14/18)
70% (7/10)
88% (7/8)
Over 8.5 Corners
61% (11/18)
60% (6/10)
63% (5/8)
Over 9.5 Corners
56% (10/18)
50% (5/10)
63% (5/8)
Over 10.5 Corners
56% (10/18)
50% (5/10)
63% (5/8)
Over 11.5 Corners
28% (5/18)
30% (3/10)
25% (2/8)
Over 12.5 Corners
11% (2/18)
0% (0/10)
25% (2/8)
Over 13.5 Corners
6% (1/18)
0% (0/10)
13% (1/8)
Over 14.5 Corners
6% (1/18)
0% (0/10)
13% (1/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.80
5.50
4.10
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
96
55
41

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.90 (20/20)
3.80 (10/10)
4.00 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
78
38
40
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Rodez

Wynik meczu

3-1
1 (25%)
0-2
1 (25%)
5-2
1 (25%)
2-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-2
2 (50%)
0-0
1 (25%)
0-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Rodez

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
2
1 (25%)
7
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

3
2 (50%)
0
1 (25%)
1
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ligue 2.

Ligue 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Saint Etienne4400123.00
2Reims422082.00
3Montpellier422082.00
4Rodez421171.75
5Nancy421171.75
6Annecy421171.75
7Metz413061.50
8RED Star FC 93412151.25
9Sochaux412151.25
10Dunkerque411241.00
11Guingamp411241.00
12PAU411241.00
13Grenoble411241.00
14Laval411241.00
15Boulogne403130.75
16Clermont Foot403130.75
17Dijon402220.50
18Nantes401310.25