Football Stats
Herb Clermont Foot
Flaga FrancjaClermont Foot
16. miejsce w tabeli Ligue 2
Francja / Ligue 2Sezon 2026/27

2026/27 Clermont Foot — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W0
R3
P0
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W0
R3
P1
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Clermont Foot — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Clermont Foot — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Clermont Foot — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Clermont Foot — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Clermont Foot — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Clermont Foot — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Clermont Foot — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Clermont Foot — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Clermont Foot — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Clermont Foot — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Clermont Foot — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Clermont FootClermont Foot00Sochaux
21.08Herb Clermont FootClermont Foot11Dijon
14.08Saint Etienne31Herb Clermont FootClermont Foot
08.08Herb Clermont FootClermont Foot00Reims
25.07Herb Clermont FootClermont Foot01Montpellier
09.05Herb Clermont FootClermont Foot10Guingamp
02.05Montpellier12Herb Clermont FootClermont Foot
24.04Herb Clermont FootClermont Foot11Bastia
17.04Le Mans10Herb Clermont FootClermont Foot
10.04Herb Clermont FootClermont Foot22Nancy

Clermont Foot — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
0.40
1.10
1.50
Strzelone
0.10
0.60
0.70
Stracone
0.30
0.50
0.80
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
90%
60%
75%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
10.11
Śr. faule/mecz
13.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.40
1.50
2.90
Strzelone
0.50
0.70
1.20
Stracone
0.90
0.80
1.70
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
10.30
Śr. faule/mecz
13.00

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 13% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
5.50
5.67
5.00
Strzały celne / mecz
1.50
1.33
2.00
Strzały niecelne / mecz
2.00
2.00
2.00
Skuteczność strzałów
9.1%
5.9%
20.0%
Strzały na gola
11.00
17.00
5.00
Strzały celne na gola
3.00
4.00
2.00
Strzały Over 10.5
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 167% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.00
4.67
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
67% (2/3)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
67% (2/3)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
2.25
2.67
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
67% (2/3)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
67% (2/3)
0% (0/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 2.5
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Under 3.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 7% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.79 (19/20)
9.44 (9/10)
10.10 (10/10)
Over 6.5 Corners
89% (17/19)
78% (7/9)
100% (10/10)
Over 7.5 Corners
68% (13/19)
56% (5/9)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
63% (12/19)
56% (5/9)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
58% (11/19)
44% (4/9)
70% (7/10)
Over 10.5 Corners
42% (8/19)
33% (3/9)
50% (5/10)
Over 11.5 Corners
21% (4/19)
22% (2/9)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
21% (4/19)
22% (2/9)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
11% (2/19)
22% (2/9)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/19)
11% (1/9)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.00
4.40
3.60
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
80
44
36

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 9% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.55 (20/20)
3.70 (10/10)
3.40 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
71
37
34
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Clermont Foot

Wynik meczu

0-0
2 (50%)
1-3
1 (25%)
1-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (75%)
0-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Clermont Foot

Liczba goli w meczu

0
2 (50%)
4
1 (25%)
2
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
3 (75%)
1
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ligue 2.

Ligue 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Saint Etienne4400123.00
2Reims422082.00
3Montpellier422082.00
4Rodez421171.75
5Nancy421171.75
6Annecy421171.75
7Metz413061.50
8RED Star FC 93412151.25
9Sochaux412151.25
10Dunkerque411241.00
11Guingamp411241.00
12PAU411241.00
13Grenoble411241.00
14Laval411241.00
15Boulogne403130.75
16Clermont Foot403130.75
17Dijon402220.50
18Nantes401310.25