Football Stats
Herb RB Bragantino
Flaga BrazyliaRB Bragantino
9. miejsce w tabeli Serie A
Brazylia / Serie ASezon 2026/27

2026/27 RB Bragantino — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze12
W6
R2
P4
Gz17
Gs11
RB+6
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze12
W4
R3
P5
Gz12
Gs14
RB-2
Śr. pkt1.25
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze24
W10
R5
P9
Gz29
Gs25
RB+4
Śr. pkt1.46
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • RB Bragantino — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • RB Bragantino — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • RB Bragantino — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • RB Bragantino — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • RB Bragantino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • RB Bragantino — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • RB Bragantino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • RB Bragantino — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • RB Bragantino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • RB Bragantino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • RB Bragantino — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • RB Bragantino — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • RB Bragantino — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 RB Bragantino — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Bragantino — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Bragantino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Sao Paulo21Herb RB BragantinoRB Bragantino
23.08Herb RB BragantinoRB Bragantino10Gremio
15.08Atletico Paranaense11Herb RB BragantinoRB Bragantino
09.08Herb RB BragantinoRB Bragantino02Corinthians
26.07Herb RB BragantinoRB Bragantino00Coritiba
17.07Fluminense11Herb RB BragantinoRB Bragantino
31.05Herb RB BragantinoRB Bragantino31Internacional
24.05Vasco DA Gama03Herb RB BragantinoRB Bragantino
17.05Herb RB BragantinoRB Bragantino20Vitoria
13.05Mirassol21Herb RB BragantinoRB Bragantino

RB Bragantino — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 17% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
1.00
2.40
Strzelone
0.90
0.60
1.50
Stracone
0.50
0.40
0.90
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Posiadanie piłki
55%
Śr. strzały/mecz
18.50
Śr. faule/mecz
14.20
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
1.10
2.40
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.80
0.50
1.30
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
46%
Śr. strzały/mecz
11.80
Śr. faule/mecz
13.50

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 30% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
15.33
17.33
13.33
Strzały celne / mecz
4.58
4.67
4.50
Strzały niecelne / mecz
6.58
7.58
5.58
Skuteczność strzałów
7.9%
8.2%
7.5%
Strzały na gola
12.69
12.24
13.33
Strzały celne na gola
3.79
3.29
4.50
Strzały Over 10.5
71% (17/24)
83% (10/12)
58% (7/12)
Strzały Over 11.5
67% (16/24)
83% (10/12)
50% (6/12)
Strzały Over 12.5
67% (16/24)
83% (10/12)
50% (6/12)
Strzały Over 13.5
63% (15/24)
75% (9/12)
50% (6/12)
Strzały Over 14.5
63% (15/24)
75% (9/12)
50% (6/12)
Strzały celne Over 3.5
58% (14/24)
67% (8/12)
50% (6/12)
Strzały celne Over 4.5
42% (10/24)
50% (6/12)
33% (4/12)
Strzały celne Over 5.5
29% (7/24)
33% (4/12)
25% (3/12)
Strzały celne Over 6.5
21% (5/24)
17% (2/12)
25% (3/12)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 107% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.67
4.17
3.17
Match Offsides Over 0.5 %
100% (24/24)
100% (12/12)
100% (12/12)
Match Offsides Over 1.5 %
88% (21/24)
92% (11/12)
83% (10/12)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (16/24)
75% (9/12)
58% (7/12)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (12/24)
58% (7/12)
42% (5/12)
Team Offsides AVG
1.92
2.58
1.25
Team Offsides Over 0.5 %
83% (20/24)
92% (11/12)
75% (9/12)
Team Offsides Over 1.5 %
54% (13/24)
58% (7/12)
50% (6/12)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (6/24)
50% (6/12)
0% (0/12)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 9% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.34
1.40
1.29
xGA (Against)
0.97
0.67
1.26
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 3.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 15% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.55 (20/20)
9.80 (10/10)
11.30 (10/10)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 10.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 11.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 12.5 Corners
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 13.5 Corners
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 14.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.50
6.40
4.60
More Corners Than Opponent
55% (11/20)
90% (9/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Corners Earned
110
64
46

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.20 (20/20)
5.10 (10/10)
5.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 4.5 Cards
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Total Cards
104
51
53
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny RB Bragantino

Wynik meczu

0-2
4 (17%)
1-0
4 (17%)
1-1
4 (17%)
1-2
4 (17%)
3-0
2 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
7 (29%)
1-0
6 (25%)
0-1
3 (13%)
1-1
3 (13%)
0-2
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny RB Bragantino

Liczba goli w meczu

2
9 (38%)
3
7 (29%)
1
5 (21%)
6
1 (4%)
4
1 (4%)

Liczba goli do przerwy

1
9 (38%)
2
7 (29%)
0
7 (29%)
4
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie A.

Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Palmeiras251573522.08
2Flamengo241464482.00
3Atletico Paranaense251366451.80
4Fluminense251195421.68
5Bahia2510105401.60
6Cruzeiro251168391.56
7Coritiba251078371.48
8Atletico-MG241068361.50
9RB Bragantino241059351.46
10Corinthians25889321.28
11Sao Paulo248610301.25
12Botafogo248610301.25
13Santos24789291.21
14Vitoria258512291.16
15Gremio247710281.17
16Internacional2551010251.00
17Mirassol246711251.04
18Vasco DA Gama246711251.04
19Remo255812230.92
20Chapecoense-sc242814140.58