Football Stats
Herb Nesebar
Flaga BułgariaNesebar
5. miejsce w tabeli Second League

2026/27 Nesebar — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze4
W2
R1
P1
Gz11
Gs6
RB+5
Śr. pkt1.75
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W3
R1
P2
Gz13
Gs9
RB+4
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nesebar — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Nesebar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Nesebar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Nesebar — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Nesebar — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Nesebar — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nesebar — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Nesebar — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Nesebar — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Nesebar — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nesebar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nesebar — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nesebar — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nesebar — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nesebar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb NesebarNesebar11Yantra 2019
23.08Herb NesebarNesebar70Pirin Blagoevgrad
16.08Sportist Svoge01Herb NesebarNesebar
10.08Herb NesebarNesebar20Dobrudzha
04.08Montana31Herb NesebarNesebar
25.07Herb NesebarNesebar15Etar Veliko Tarnovo
24.05Herb NesebarNesebar11Lokomotiv G. Oryahovitsa
17.05Marek10Herb NesebarNesebar
11.05Herb NesebarNesebar02Etar Veliko Tarnovo
08.05Botev Plovdiv II02Herb NesebarNesebar

Nesebar — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 200% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.40
1.60
3.00
Strzelone
0.70
0.90
1.60
Stracone
0.70
0.70
1.40
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
0.90
1.00
1.90
Strzelone
0.30
0.20
0.50
Stracone
0.60
0.80
1.40
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
80%
80%
80%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 1.5
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Under 2.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 3.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 150% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Nesebar

Wynik meczu

1-0
1 (17%)
2-0
1 (17%)
1-5
1 (17%)
1-3
1 (17%)
1-1
1 (17%)

Wynik do przerwy

2-0
2 (33%)
0-0
1 (17%)
1-3
1 (17%)
1-1
1 (17%)
1-0
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Nesebar

Liczba goli w meczu

2
2 (33%)
1
1 (17%)
6
1 (17%)
4
1 (17%)
7
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

2
3 (50%)
0
1 (17%)
4
1 (17%)
1
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Second League.

Second League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Fratria7421142.00
2Vihren6330122.00
4CSKA Sofia II6321111.83
5Nesebar6312101.67
6Montana6312101.67
7Beroe6312101.67
8Yantra 20196312101.67
10Hebar 1918722381.14
11Ludogorets II622281.33
12Marek621371.17
13Spartak Pleven621371.17
15Rilski Sportist613261.00
16Sportist Svoge613261.00
17Dobrudzha612350.83