Football Stats
Herb Hebar 1918
Flaga BułgariaHebar 1918
10. miejsce w tabeli Second League

2026/27 Hebar 1918 — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz4
Gs4
RB0
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze4
W1
R1
P2
Gz8
Gs9
RB-1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze7
W2
R2
P3
Gz12
Gs13
RB-1
Śr. pkt1.14
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hebar 1918 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hebar 1918 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hebar 1918 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hebar 1918 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Hebar 1918 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Hebar 1918 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hebar 1918 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hebar 1918 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hebar 1918 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hebar 1918 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hebar 1918 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hebar 1918 — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hebar 1918 — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hebar 1918 — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hebar 1918 — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hebar 1918 — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hebar 1918 — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hebar 1918 — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Hebar 1918Hebar 191811Fratria
29.08Ludogorets II11Herb Hebar 1918Hebar 1918
23.08Herb Hebar 1918Hebar 191810Chernomorets 1919 Burgas
18.08Pirin Blagoevgrad23Herb Hebar 1918Hebar 1918
11.08CSKA Sofia II43Herb Hebar 1918Hebar 1918
02.08Herb Hebar 1918Hebar 191823Vihren
24.07Beroe21Herb Hebar 1918Hebar 1918
23.05Sportist Svoge10Herb Hebar 1918Hebar 1918
15.05Herb Hebar 1918Hebar 191811Marek
10.05Etar Veliko Tarnovo01Herb Hebar 1918Hebar 1918

Hebar 1918 — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 20% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.60
1.70
3.30
Strzelone
0.70
0.80
1.50
Stracone
0.90
0.90
1.80
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.00
1.80
2.80
Strzelone
0.40
0.90
1.30
Stracone
0.60
0.90
1.50
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
70%
40%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 3.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Under 4.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 17% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Hebar 1918

Wynik meczu

1-1
2 (29%)
3-2
1 (14%)
3-4
1 (14%)
1-2
1 (14%)
2-3
1 (14%)

Wynik do przerwy

1-1
2 (29%)
0-1
2 (29%)
0-0
2 (29%)
2-0
1 (14%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Hebar 1918

Liczba goli w meczu

5
2 (29%)
2
2 (29%)
7
1 (14%)
3
1 (14%)
1
1 (14%)

Liczba goli do przerwy

2
3 (43%)
1
2 (29%)
0
2 (29%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Second League.

Second League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Fratria7421142.00
2Vihren6330122.00
4CSKA Sofia II6321111.83
5Nesebar6312101.67
6Montana6312101.67
7Beroe6312101.67
8Yantra 20196312101.67
10Hebar 1918722381.14
11Ludogorets II622281.33
12Marek621371.17
13Spartak Pleven621371.17
15Rilski Sportist613261.00
16Sportist Svoge613261.00
17Dobrudzha612350.83