Football Stats
Herb Estrela
Flaga PortugaliaEstrela
8. miejsce w tabeli Primeira Liga

2026/27 Estrela — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz5
Gs4
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R2
P0
Gz7
Gs6
RB+1
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Estrela — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Estrela — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Estrela — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Estrela — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Estrela — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Estrela — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Estrela — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Estrela — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Estrela — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Estrela — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Estrela — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Nacional23Herb EstrelaEstrela
15.08Alverca22Herb EstrelaEstrela
08.08Herb EstrelaEstrela22Sporting CP
16.05SC Braga22Herb EstrelaEstrela
11.05Herb EstrelaEstrela00Famalicao
02.05Moreirense32Herb EstrelaEstrela
26.04Herb EstrelaEstrela12FC Porto
19.04Arouca10Herb EstrelaEstrela
11.04Herb EstrelaEstrela01Sporting CP
04.04Nacional20Herb EstrelaEstrela

Estrela — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.00
2.00
3.00
Strzelone
0.40
0.90
1.30
Stracone
0.60
1.10
1.70
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
80%
40%
60%
Posiadanie piłki
46%
Śr. strzały/mecz
10.90
Śr. faule/mecz
14.90
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.00
1.90
2.90
Strzelone
0.50
0.70
1.20
Stracone
0.50
1.20
1.70
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
10.40
Śr. faule/mecz
12.30

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 33% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.00
9.00
12.00
Strzały celne / mecz
5.00
4.00
5.50
Strzały niecelne / mecz
4.67
3.00
5.50
Skuteczność strzałów
21.2%
22.2%
20.8%
Strzały na gola
4.71
4.50
4.80
Strzały celne na gola
2.14
2.00
2.20
Strzały Over 10.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.67
3.00
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 68% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.47
1.01
1.70
xGA (Against)
1.74
2.63
1.29
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 3.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 75% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.30 (20/20)
9.40 (10/10)
9.20 (10/10)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 11.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.25
3.00
3.50
More Corners Than Opponent
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Corners Earned
65
30
35

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 24% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.05 (20/20)
4.50 (10/10)
5.60 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Cards
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Cards
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Total Cards
101
45
56
Highest in a Match
8
7
8
Lowest in a Match
3
3
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Estrela

Wynik meczu

2-2
2 (67%)
3-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (67%)
1-1
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Estrela

Liczba goli w meczu

4
2 (67%)
5
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (67%)
2
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primeira Liga.

Primeira Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Porto4400123.00
2Sporting CP4310102.50
3Arouca430192.25
4Santa Clara422082.00
5Benfica321072.33
6GIL Vicente321072.33
7Maritimo421171.75
8Estrela312051.67
9SC Braga211042.00
10Nacional411241.00
11Moreirense311141.33
12Vitória SC410330.75
13Rio Ave410330.75
14Famalicao402220.50
15Academico Viseu402220.50
16Alverca402220.50
17Estoril401310.25
18Casa Pia400400.00