Football Stats
Herb FC Porto
Flaga PortugaliaFC Porto
1. miejsce w tabeli Primeira Liga

2026/27 FC Porto — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz4
Gs0
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz5
Gs0
RB+5
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W4
R0
P0
Gz9
Gs0
RB+9
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Porto — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • FC Porto — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FC Porto — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Porto — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • FC Porto — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • FC Porto — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Porto — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Porto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Porto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Porto — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Porto — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Porto — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Porto — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Porto — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Porto — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Porto — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Porto — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — zachowuje czyste konto w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Academico Viseu03Herb FC PortoFC Porto
23.08Herb FC PortoFC Porto20Arouca
15.08Rio Ave02Herb FC PortoFC Porto
09.08Herb FC PortoFC Porto20Alverca
16.05Herb FC PortoFC Porto10Santa Clara
10.05AVS31Herb FC PortoFC Porto
02.05Herb FC PortoFC Porto10Alverca
26.04Estrela12Herb FC PortoFC Porto
19.04Herb FC PortoFC Porto20Tondela
12.04Estoril13Herb FC PortoFC Porto

FC Porto — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 10% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
0.80
1.40
2.20
Strzelone
0.80
1.00
1.80
Stracone
0.00
0.40
0.40
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
100%
70%
85%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
54%
Śr. strzały/mecz
15.00
Śr. faule/mecz
14.60
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
1.30
1.50
2.80
Strzelone
1.00
0.80
1.80
Stracone
0.30
0.70
1.00
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
13.10
Śr. faule/mecz
14.00

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 74% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
13.00
16.50
9.50
Strzały celne / mecz
6.00
7.00
5.00
Strzały niecelne / mecz
4.25
6.00
2.50
Skuteczność strzałów
17.3%
12.1%
26.3%
Strzały na gola
5.78
8.25
3.80
Strzały celne na gola
2.67
3.50
2.00
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.00
6.00
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
3.33
5.00
2.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 63% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
2.26
2.79
1.72
xGA (Against)
0.90
1.10
0.69
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 16% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.40 (20/20)
10.10 (10/10)
8.70 (10/10)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
6.15
6.80
5.50
More Corners Than Opponent
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Corners Earned
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 7.5 Corners Earned
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Corners Earned
123
68
55

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.75 (20/20)
5.80 (10/10)
5.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 4.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Cards
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Cards
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Cards
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Total Cards
115
58
57
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny FC Porto

Wynik meczu

2-0
3 (75%)
3-0
1 (25%)

Wynik do przerwy

2-0
1 (25%)
3-0
1 (25%)
1-0
1 (25%)
0-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny FC Porto

Liczba goli w meczu

2
3 (75%)
3
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (25%)
3
1 (25%)
1
1 (25%)
0
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primeira Liga.

Primeira Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Porto4400123.00
2Sporting CP4310102.50
3Arouca430192.25
4Santa Clara422082.00
5Benfica321072.33
6GIL Vicente321072.33
7Maritimo421171.75
8Estrela312051.67
9SC Braga211042.00
10Nacional411241.00
11Moreirense311141.33
12Vitória SC410330.75
13Rio Ave410330.75
14Famalicao402220.50
15Academico Viseu402220.50
16Alverca402220.50
17Estoril401310.25
18Casa Pia400400.00