Football Stats
Herb Karlovac 1919
Flaga ChorwacjaKarlovac 1919
11. miejsce w tabeli First NL

2026/27 Karlovac 1919 — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs3
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Karlovac 1919 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Karlovac 1919 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Karlovac 1919 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Karlovac 1919 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Karlovac 1919 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Karlovac 1919 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Karlovac 1919 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Karlovac 1919 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Karlovac 1919 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Karlovac 1919 — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Karlovac 1919 — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Karlovac 1919 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Karlovac 1919 — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Karlovac 1919 — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Karlovac 1919 — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Karlovac 1919 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Karlovac 1919 — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Karlovac 1919Karlovac 191921Opatija
26.08Tigar Sveta Nedelja14Herb Karlovac 1919Karlovac 1919
21.08Sesvete30Herb Karlovac 1919Karlovac 1919
29.05Opatija31Herb Karlovac 1919Karlovac 1919
22.05Herb Karlovac 1919Karlovac 191921Jarun
16.05Orijent 191910Herb Karlovac 1919Karlovac 1919
08.05Herb Karlovac 1919Karlovac 191903Rudes
01.05Sesvete30Herb Karlovac 1919Karlovac 1919
24.04Herb Karlovac 1919Karlovac 191903Dugopolje
18.04HNK Cibalia21Herb Karlovac 1919Karlovac 1919

Karlovac 1919 — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 75% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.30
1.30
2.60
Strzelone
0.60
0.80
1.40
Stracone
0.70
0.50
1.20
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
1.30
1.70
3.00
Strzelone
0.40
0.50
0.90
Stracone
0.90
1.20
2.10
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
70%
70%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 3.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 150% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Karlovac 1919

Wynik meczu

2-1
1 (50%)
0-3
1 (50%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (50%)
0-0
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Karlovac 1919

Liczba goli w meczu

3
2 (100%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (50%)
0
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi First NL.

First NL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Jadran LP211042.00
3Vukovar211042.00
4HNK Cibalia211042.00
5Dugopolje211042.00
7Bsk Bijelo Brdo211042.00
8Sesvete210131.50
9Orijent 1919210131.50
10Segesta Sisak210131.50
11Karlovac 1919210131.50
12Opatija201110.50
13Kustosija201110.50
14Dubrava Zagreb200200.00
16Hrvace200200.00