Football Stats
Herb Dubrava Zagreb
Flaga ChorwacjaDubrava Zagreb
14. miejsce w tabeli First NL

2026/27 Dubrava Zagreb — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R0
P2
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dubrava Zagreb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Dubrava Zagreb — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Dubrava Zagreb — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dubrava Zagreb — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dubrava Zagreb — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dubrava Zagreb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dubrava Zagreb — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dubrava Zagreb — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dubrava Zagreb — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dubrava Zagreb — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dubrava Zagreb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dubrava Zagreb — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dubrava Zagreb — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dubrava Zagreb — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dubrava Zagreb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb12Croatia Zmijavci
22.08HNK Cibalia21Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb
30.05Hrvace12Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb
23.05Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb32Opatija
17.05Jarun02Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb
09.05Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb10Orijent 1919
02.05Rudes11Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb
25.04Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb13Sesvete
18.04Dugopolje43Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb
11.04Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb22HNK Cibalia

Dubrava Zagreb — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
1.70
3.10
Strzelone
0.80
0.60
1.40
Stracone
0.60
1.10
1.70
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
70%
20%
45%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.30
1.30
2.60
Strzelone
0.40
0.60
1.00
Stracone
0.90
0.70
1.60
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
60%
50%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
Under 3.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 60% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Dubrava Zagreb

Wynik meczu

1-2
2 (100%)

Wynik do przerwy

1-2
1 (50%)
1-0
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Dubrava Zagreb

Liczba goli w meczu

3
2 (100%)

Liczba goli do przerwy

3
1 (50%)
1
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi First NL.

First NL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Jadran LP211042.00
3Vukovar211042.00
4HNK Cibalia211042.00
5Dugopolje211042.00
7Bsk Bijelo Brdo211042.00
8Sesvete210131.50
9Orijent 1919210131.50
10Segesta Sisak210131.50
11Karlovac 1919210131.50
12Opatija201110.50
13Kustosija201110.50
14Dubrava Zagreb200200.00
16Hrvace200200.00