Football Stats
Herb Hamrun Spartans
Flaga MaltaHamrun Spartans
10. miejsce w tabeli Premier League

2026/27 Hamrun Spartans — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R1
P2
Gz1
Gs4
RB-3
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hamrun Spartans — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hamrun Spartans — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Hamrun Spartans — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hamrun Spartans — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hamrun Spartans — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hamrun Spartans — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hamrun Spartans — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hamrun Spartans — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hamrun Spartans — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hamrun Spartans — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamrun Spartans — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamrun Spartans — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Hamrun SpartansHamrun Spartans11Floriana
22.08Birkirkara10Herb Hamrun SpartansHamrun Spartans
17.08Herb Hamrun SpartansHamrun Spartans02Mosta
16.07Herb Hamrun SpartansHamrun Spartans12NSI Runavik
09.07NSI Runavik11Herb Hamrun SpartansHamrun Spartans
15.05Valletta FC02Herb Hamrun SpartansHamrun Spartans
09.05Marsaxlokk11Herb Hamrun SpartansHamrun Spartans
02.05Valletta FC21Herb Hamrun SpartansHamrun Spartans
25.04Floriana14Herb Hamrun SpartansHamrun Spartans
19.04Herb Hamrun SpartansHamrun Spartans30Naxxar Lions

Hamrun Spartans — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 80% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
0.90
1.30
2.20
Strzelone
0.60
0.90
1.50
Stracone
0.30
0.40
0.70
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.00
1.60
2.60
Strzelone
0.40
1.00
1.40
Stracone
0.60
0.60
1.20
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
70%
20%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 133% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
90% (9/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Hamrun Spartans

Wynik meczu

1-1
1 (33%)
0-2
1 (33%)
0-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Hamrun Spartans

Liczba goli w meczu

2
2 (67%)
1
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (67%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Mosta330093.00
2Floriana321072.33
3Marsaxlokk321072.33
4Valletta FC320162.00
5Birkirkara320162.00
6Hibernians311141.33
7Balzan FC311141.33
10Hamrun Spartans301210.33
11Birzebbuga300300.00
12Gzira United300300.00