Football Stats
Herb Sliema Wanderers
Flaga MaltaSliema Wanderers
9. miejsce w tabeli Premier League

2026/27 Sliema Wanderers — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R0
P2
Gz2
Gs5
RB-3
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sliema Wanderers — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sliema Wanderers — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sliema Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sliema Wanderers — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Sliema Wanderers — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sliema Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sliema Wanderers — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sliema Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sliema Wanderers — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sliema Wanderers — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sliema Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sliema Wanderers — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sliema Wanderers — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sliema Wanderers — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sliema Wanderers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sliema Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sliema Wanderers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sliema Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Birzebbuga12Herb Sliema WanderersSliema Wanderers
21.08Floriana20Herb Sliema WanderersSliema Wanderers
16.08Herb Sliema WanderersSliema Wanderers02Hibernians
30.04Tarxien Rainbows21Herb Sliema WanderersSliema Wanderers
26.04Zabbar St. Patrick11Herb Sliema WanderersSliema Wanderers
19.04Mosta22Herb Sliema WanderersSliema Wanderers
14.04Herb Sliema WanderersSliema Wanderers10Birkirkara
10.04Herb Sliema WanderersSliema Wanderers11Hibernians
14.03Herb Sliema WanderersSliema Wanderers21Gzira United
07.03Herb Sliema WanderersSliema Wanderers01Floriana

Sliema Wanderers — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
0.90
1.00
1.90
Strzelone
0.50
0.40
0.90
Stracone
0.40
0.60
1.00
BTTS %
20%
0%
10%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
60%
70%
65%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
0.90
1.30
2.20
Strzelone
0.40
0.70
1.10
Stracone
0.50
0.60
1.10
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
40%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 2.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 3.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 40% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Sliema Wanderers

Wynik meczu

0-2
2 (67%)
2-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (67%)
1-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Sliema Wanderers

Liczba goli w meczu

2
2 (67%)
3
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Mosta330093.00
2Floriana321072.33
3Marsaxlokk321072.33
4Valletta FC320162.00
5Birkirkara320162.00
6Hibernians311141.33
7Balzan FC311141.33
10Hamrun Spartans301210.33
11Birzebbuga300300.00
12Gzira United300300.00