Football Stats
Herb York
Flaga AngliaYork
7. miejsce w tabeli League Two
Anglia / League TwoSezon 2026/27

2026/27 York — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz5
Gs3
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz3
Gs4
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R1
P1
Gz8
Gs7
RB+1
Śr. pkt1.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • York — wygrywa u siebie (10/10, 100%)
  • York — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • York — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • York — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • York — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • York — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • York — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • York — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • York — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • York — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • York — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • York — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • York — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • York — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • York — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • York — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • York — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • York — wygrywa (15/20, 75%)
  • York — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 York — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 York — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 York — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 York — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Cheltenham32Herb YorkYork
29.08Herb YorkYork21Exeter City
22.08Rotherham11Herb YorkYork
15.08Herb YorkYork32Bristol Rovers
25.04Rochdale11Herb YorkYork
18.04Herb YorkYork30Yeovil Town
11.04Tamworth01Herb YorkYork
06.04Herb YorkYork21Altrincham
03.04Boston United01Herb YorkYork
28.03Herb YorkYork10Woking

York — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 63% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
70%
65%
Śr. goli/mecz
1.80
1.80
3.60
Strzelone
1.40
1.30
2.70
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.00
1.70
2.70
Strzelone
0.70
0.90
1.60
Stracone
0.30
0.80
1.10
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
40%
20%
30%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 2.5
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Under 3.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 4.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
70% (7/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny York

Wynik meczu

3-2
1 (25%)
2-3
1 (25%)
1-1
1 (25%)
2-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-1
2 (50%)
0-1
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny York

Liczba goli w meczu

5
2 (50%)
2
1 (25%)
3
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
2
2 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi League Two.

League Two — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bristol Rovers430192.25
2Barnet422082.00
3Walsall422082.00
4Crewe422082.00
5Oldham421171.75
6Cheltenham421171.75
7York421171.75
8Swindon Town421171.75
9Colchester421171.75
10Tranmere413061.50
11Grimsby413061.50
12Fleetwood Town413061.50
13Rotherham412151.25
14Newport County411241.00
15Exeter City411241.00
16Chesterfield411241.00
17Crawley Town411241.00
18Northampton403130.75
19Rochdale410330.75
20Salford City410330.75
21Gillingham403130.75
22Shrewsbury410330.75
23Accrington ST402220.50
24Port Vale402220.50