Football Stats
Herb Salford City
Flaga AngliaSalford City
20. miejsce w tabeli League Two
Anglia / League TwoSezon 2026/27

2026/27 Salford City — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz1
Gs4
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R0
P3
Gz3
Gs6
RB-3
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Salford City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Salford City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Salford City — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Salford City — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Salford City — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Salford City — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Salford City — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Salford City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Salford City — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Salford City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Salford City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Salford City — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Salford City — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Salford City — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Salford CitySalford City21Newport County
29.08Shrewsbury10Herb Salford CitySalford City
22.08Herb Salford CitySalford City01Chesterfield
15.08Barnet31Herb Salford CitySalford City
25.05Notts County30Herb Salford CitySalford City
15.05Herb Salford CitySalford City12Grimsby
10.05Grimsby12Herb Salford CitySalford City
02.05Crawley Town00Herb Salford CitySalford City
23.04Herb Salford CitySalford City20Bromley
18.04Oldham12Herb Salford CitySalford City

Salford City — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
60%
40%
Śr. goli/mecz
0.40
1.60
2.00
Strzelone
0.30
1.10
1.40
Stracone
0.10
0.50
0.60
BTTS %
0%
40%
20%
Czyste konto %
90%
60%
75%
Nie strzelił %
80%
30%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.30
0.80
2.10
Strzelone
0.40
0.30
0.70
Stracone
0.90
0.50
1.40
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
80%
70%
75%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 2.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 3.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Salford City

Wynik meczu

0-1
2 (50%)
1-3
1 (25%)
2-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (50%)
0-2
1 (25%)
0-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Salford City

Liczba goli w meczu

1
2 (50%)
4
1 (25%)
3
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (50%)
2
1 (25%)
1
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi League Two.

League Two — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bristol Rovers430192.25
2Barnet422082.00
3Walsall422082.00
4Crewe422082.00
5Oldham421171.75
6Cheltenham421171.75
7York421171.75
8Swindon Town421171.75
9Colchester421171.75
10Tranmere413061.50
11Grimsby413061.50
12Fleetwood Town413061.50
13Rotherham412151.25
14Newport County411241.00
15Exeter City411241.00
16Chesterfield411241.00
17Crawley Town411241.00
18Northampton403130.75
19Rochdale410330.75
20Salford City410330.75
21Gillingham403130.75
22Shrewsbury410330.75
23Accrington ST402220.50
24Port Vale402220.50