Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Salford City
Streaki - Salford City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Salford City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Salford City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Salford City — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Salford City — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Salford City — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Salford City — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Salford City — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Salford City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Salford City — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Salford City — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Salford City — poniżej 49.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Salford City — powyżej 2.5 spalonych (3/3, 100%)
- Salford City — poniżej 4.5 kartek (3/3, 100%)
- Salford City — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Salford City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
Streaki - Port Vale
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Port Vale — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Port Vale — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Port Vale — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Port Vale — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Port Vale — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Port Vale — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Port Vale — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Port Vale — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Port Vale — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (5/5, 100%)
- Port Vale — powyżej 29.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
- Port Vale — poniżej 49.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
- Port Vale — powyżej 1.5 spalonych (4/5, 80%)
- Port Vale — poniżej 4.5 spalonych (4/5, 80%)
- Port Vale — powyżej 8.5 rożnych (4/5, 80%)
- Port Vale — powyżej 2.5 kartek (4/5, 80%)
- Port Vale — poniżej 4.5 kartek (4/5, 80%)
- Port Vale — powyżej 2.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
- Port Vale — poniżej 4.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
Serie - Salford City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Salford City — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Salford City — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salford City — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salford City — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salford City — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salford City — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salford City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Port Vale
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Port Vale — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Port Vale — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Port Vale — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Port Vale — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Port Vale — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Salford City jest o 100% lepsza niż Port Vale pod względem odsetku wygranych meczów.
| Salford City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.10 | 2.05 |
Strzelone | 1.40 | 0.70 | 1.05 |
Stracone | 0.60 | 1.40 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Port Vale | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 0.90 | 3.40 | 2.15 |
Strzelone | 0.40 | 0.90 | 0.65 |
Stracone | 0.50 | 2.50 | 1.50 |
BTTS % | 10% | 50% | 30% |
Czyste konto % | 70% | 0% | 35% |
Nie strzelił % | 60% | 50% | 55% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.09.2026Wvs Newport County2-1
- 29.08.2026Lvs Shrewsbury0-1
- 22.08.2026Lvs Chesterfield0-1
- 15.08.2026Lvs Barnet1-3
- 25.05.2026Lvs Notts County0-3
- 15.05.2026Lvs Grimsby1-2
- 10.05.2026Wvs Grimsby2-1
- 02.05.2026Dvs Crawley Town0-0
- 23.04.2026Wvs Bromley2-0
- 18.04.2026Wvs Oldham2-1
- 01.09.2026Lvs Swindon Town1-3
- 29.08.2026Dvs Crewe0-0
- 22.08.2026Dvs Tranmere1-1
- 15.08.2026Lvs Oldham0-2
- 02.05.2026Lvs Lincoln0-2
- 28.04.2026Wvs Stockport County2-1
- 25.04.2026Lvs Plymouth1-2
- 22.04.2026Lvs Cardiff0-1
- 19.04.2026Dvs Wigan0-0
- 16.04.2026Wvs Peterborough3-1
Progi bramkowe
| Salford City | Port Vale | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
| Salford City | Port Vale | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
| Salford City | Port Vale | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Salford City | Port Vale | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 12.00 (2/40) | — | 12.00 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 7.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 8.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 9.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 10.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 11.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 12.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 13.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Salford City | Port Vale | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.25 | 4.67 | 5.60 |
More Corners Than Opponent | 25% (2/8) | 33% (1/3) | 20% (1/5) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (7/8) | 100% (3/3) | 80% (4/5) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
Over 4.5 Corners Earned | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (3/8) | 33% (1/3) | 40% (2/5) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (2/8) | 0% (0/3) | 40% (2/5) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (2/8) | 0% (0/3) | 40% (2/5) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/8) | 0% (0/3) | 0% (0/5) |
Corners Earned | 42 | 14 | 28 |
| Ogółem | Salford City | Port Vale | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.13 | 4.33 | 7.20 |
More Corners Than Opponent | 25% (2/8) | 33% (1/3) | 20% (1/5) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
Over 3.5 Corners Against | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
Over 4.5 Corners Against | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
Over 5.5 Corners Against | 63% (5/8) | 33% (1/3) | 80% (4/5) |
Over 6.5 Corners Against | 63% (5/8) | 33% (1/3) | 80% (4/5) |
Over 7.5 Corners Against | 50% (4/8) | 0% (0/3) | 80% (4/5) |
Over 8.5 Corners Against | 25% (2/8) | 0% (0/3) | 40% (2/5) |
Corners Against | 49 | 13 | 36 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Port Vale notuje o 20% wyższy wynik niż Salford City pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Salford City | Port Vale | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.38 (8/8) | 3.00 (3/3) | 3.60 (5/5) |
Over 0.5 Cards | 100% (8/8) | 100% (3/3) | 100% (5/5) |
Over 1.5 Cards | 88% (7/8) | 100% (3/3) | 80% (4/5) |
Over 2.5 Cards | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
Over 3.5 Cards | 38% (3/8) | 33% (1/3) | 40% (2/5) |
Over 4.5 Cards | 13% (1/8) | 0% (0/3) | 20% (1/5) |
Over 5.5 Cards | 13% (1/8) | 0% (0/3) | 20% (1/5) |
Over 6.5 Cards | 13% (1/8) | 0% (0/3) | 20% (1/5) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/8) | 0% (0/3) | 0% (0/5) |
Total Cards | 27 | 9 | 18 |
Highest in a Match | 7 | 4 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Salford City | Port Vale | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

