Football Stats
Herb One Knoxville
Flaga USAOne Knoxville
4. miejsce w tabeli USL League One

2026/27 One Knoxville — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze12
W6
R3
P3
Gz19
Gs14
RB+5
Śr. pkt1.75
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W5
R3
P2
Gz18
Gs11
RB+7
Śr. pkt1.80
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze22
W11
R6
P5
Gz37
Gs25
RB+12
Śr. pkt1.77
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • One Knoxville — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • One Knoxville — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • One Knoxville — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • One Knoxville — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • One Knoxville — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • One Knoxville — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • One Knoxville — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • One Knoxville — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • One Knoxville — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • One Knoxville — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • One Knoxville — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • One Knoxville — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • One Knoxville — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • One Knoxville — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • One Knoxville — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • One Knoxville — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • One Knoxville — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 One Knoxville — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 One Knoxville — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 One Knoxville — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 One Knoxville — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 One Knoxville — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb One KnoxvilleOne Knoxville22Boise
19.08Herb One KnoxvilleOne Knoxville11Portland Hearts of Pine
15.08Greenville Triumph11Herb One KnoxvilleOne Knoxville
08.08Herb One KnoxvilleOne Knoxville21Sarasota Paradise
01.08Charlotte Independence31Herb One KnoxvilleOne Knoxville
25.07Chattanooga Red Wolves10Herb One KnoxvilleOne Knoxville
18.07Herb One KnoxvilleOne Knoxville23Alta
15.07Herb One KnoxvilleOne Knoxville21Fort Wayne
03.07Boise12Herb One KnoxvilleOne Knoxville
21.06Spokane Velocity04Herb One KnoxvilleOne Knoxville

One Knoxville — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 14% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.10
1.90
3.00
Strzelone
0.70
1.10
1.80
Stracone
0.40
0.80
1.20
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.10
1.80
2.90
Strzelone
0.70
1.10
1.80
Stracone
0.40
0.70
1.10
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
60%
30%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 3.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 33% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny One Knoxville

Wynik meczu

2-1
5 (23%)
1-2
2 (9%)
0-0
2 (9%)
2-2
2 (9%)
1-1
2 (9%)

Wynik do przerwy

0-0
10 (45%)
1-1
4 (18%)
0-1
2 (9%)
2-0
2 (9%)
3-1
1 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny One Knoxville

Liczba goli w meczu

3
8 (36%)
4
5 (23%)
2
3 (14%)
5
2 (9%)
0
2 (9%)

Liczba goli do przerwy

0
10 (45%)
2
6 (27%)
1
3 (14%)
3
2 (9%)
4
1 (5%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi USL League One.

USL League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Union Omaha241446461.92
3Forward Madison221345431.95
4One Knoxville221165391.77
5Spokane Velocity211227381.81
6Boise231157381.65
8Alta25889321.28
9Fort Wayne21867301.43
10Corpus Christi23797301.30
11Naples238213261.13
12Westchester SC226511231.05
14Greenville Triumph226511231.05
15Sarasota Paradise226412221.00
16NY Cosmos225413190.86
17Richmond Kickers225413190.86