Football Stats
Herb Boise
Flaga USABoise
6. miejsce w tabeli USL League One

2026/27 Boise — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze12
W7
R2
P3
Gz18
Gs12
RB+6
Śr. pkt1.92
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze11
W4
R3
P4
Gz18
Gs21
RB-3
Śr. pkt1.36
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze23
W11
R5
P7
Gz36
Gs33
RB+3
Śr. pkt1.65
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Boise — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Boise — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Boise — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Boise — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Boise — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Boise — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Boise — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Boise — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Boise — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Boise — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Boise — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Boise — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Boise — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Boise — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Boise — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Boise — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Boise — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Boise — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Boise — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Boise — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Boise — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Boise — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Chattanooga Red Wolves23Herb BoiseBoise
22.08One Knoxville22Herb BoiseBoise
09.08Herb BoiseBoise21Forward Madison
02.08Herb BoiseBoise00Corpus Christi
29.07Greenville Triumph32Herb BoiseBoise
25.07NY Cosmos12Herb BoiseBoise
18.07Herb BoiseBoise21Portland Hearts of Pine
05.07Westchester SC01Herb BoiseBoise
03.07Herb BoiseBoise12One Knoxville
21.06Herb BoiseBoise10Union Omaha

Boise — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
0.90
1.50
2.40
Strzelone
0.70
0.60
1.30
Stracone
0.20
0.90
1.10
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
80%
30%
55%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.40
2.40
3.80
Strzelone
0.60
1.10
1.70
Stracone
0.80
1.30
2.10
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
50%
20%
35%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 3.5
60% (12/20)
90% (9/10)
30% (3/10)
Under 4.5
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 33% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Boise

Wynik meczu

2-1
5 (22%)
1-0
3 (13%)
2-2
3 (13%)
2-3
2 (9%)
1-1
1 (4%)

Wynik do przerwy

0-0
8 (35%)
0-1
4 (17%)
1-1
3 (13%)
2-0
3 (13%)
1-0
3 (13%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Boise

Liczba goli w meczu

3
6 (26%)
4
5 (22%)
1
4 (17%)
5
3 (13%)
2
3 (13%)

Liczba goli do przerwy

0
8 (35%)
1
7 (30%)
2
6 (26%)
4
1 (4%)
3
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi USL League One.

USL League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Union Omaha241446461.92
3Forward Madison221345431.95
4One Knoxville221165391.77
5Spokane Velocity211227381.81
6Boise231157381.65
8Alta25889321.28
9Fort Wayne21867301.43
10Corpus Christi23797301.30
11Naples238213261.13
12Westchester SC226511231.05
14Greenville Triumph226511231.05
15Sarasota Paradise226412221.00
16NY Cosmos225413190.86
17Richmond Kickers225413190.86