Football Stats
Herb Chattanooga Red Wolves
Flaga USAChattanooga Red Wolves
7. miejsce w tabeli USL League One

2026/27 Chattanooga Red Wolves — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze11
W6
R1
P4
Gz22
Gs14
RB+8
Śr. pkt1.73
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W4
R1
P5
Gz18
Gs21
RB-3
Śr. pkt1.30
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze21
W10
R2
P9
Gz40
Gs35
RB+5
Śr. pkt1.52
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chattanooga Red Wolves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Chattanooga Red Wolves — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Chattanooga Red Wolves — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Chattanooga Red Wolves — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Chattanooga Red Wolves — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Chattanooga Red Wolves — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Chattanooga Red Wolves — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Chattanooga Red Wolves — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Chattanooga Red Wolves — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chattanooga Red Wolves — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Chattanooga Red Wolves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Chattanooga Red Wolves — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chattanooga Red Wolves — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chattanooga Red Wolves — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chattanooga Red Wolves — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chattanooga Red Wolves — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Chattanooga Red Wolves — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Chattanooga Red Wolves — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Chattanooga Red Wolves — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Chattanooga Red Wolves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Chattanooga Red WolvesChattanooga Red Wolves23Boise
22.08Herb Chattanooga Red WolvesChattanooga Red Wolves33NY Cosmos
19.08Sarasota Paradise32Herb Chattanooga Red WolvesChattanooga Red Wolves
15.08Fort Wayne12Herb Chattanooga Red WolvesChattanooga Red Wolves
08.08Herb Chattanooga Red WolvesChattanooga Red Wolves13Union Omaha
30.07Forward Madison52Herb Chattanooga Red WolvesChattanooga Red Wolves
25.07Herb Chattanooga Red WolvesChattanooga Red Wolves10One Knoxville
18.07Charlotte Independence24Herb Chattanooga Red WolvesChattanooga Red Wolves
15.07Herb Chattanooga Red WolvesChattanooga Red Wolves10Alta
04.07Corpus Christi21Herb Chattanooga Red WolvesChattanooga Red Wolves

Chattanooga Red Wolves — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 29% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.50
2.00
3.50
Strzelone
0.90
1.30
2.20
Stracone
0.60
0.70
1.30
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
2.10
1.80
3.90
Strzelone
0.80
1.00
1.80
Stracone
1.30
0.80
2.10
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Under 2.5
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Under 3.5
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Under 4.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 5.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 80% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
BTTS 1H
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Chattanooga Red Wolves

Wynik meczu

2-1
3 (14%)
2-3
3 (14%)
1-0
3 (14%)
1-2
2 (10%)
2-2
1 (5%)

Wynik do przerwy

0-1
5 (24%)
0-0
4 (19%)
2-1
3 (14%)
1-1
2 (10%)
1-0
2 (10%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Chattanooga Red Wolves

Liczba goli w meczu

3
5 (24%)
5
5 (24%)
1
4 (19%)
4
2 (10%)
2
2 (10%)

Liczba goli do przerwy

1
7 (33%)
2
4 (19%)
0
4 (19%)
3
3 (14%)
4
2 (10%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi USL League One.

USL League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Union Omaha241446461.92
3Forward Madison221345431.95
4One Knoxville221165391.77
5Spokane Velocity211227381.81
6Boise231157381.65
8Alta25889321.28
9Fort Wayne21867301.43
10Corpus Christi23797301.30
11Naples238213261.13
12Westchester SC226511231.05
14Greenville Triumph226511231.05
15Sarasota Paradise226412221.00
16NY Cosmos225413190.86
17Richmond Kickers225413190.86