Football Stats
Herb Slavia Hradec Králové
Flaga CzechySlavia Hradec Králové
8. miejsce w tabeli 4. liga - Divizie C

2026/27 Slavia Hradec Králové — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R0
P1
Gz7
Gs5
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slavia Hradec Králové — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Slavia Hradec Králové — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Slavia Hradec Králové — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Slavia Hradec Králové — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Slavia Hradec Králové — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Slavia Hradec Králové — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Slavia Hradec Králové — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Slavia Hradec Králové — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slavia Hradec Králové — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Slavia Hradec Králové — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Slavia Hradec Králové — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Slavia Hradec Králové — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Slavia Hradec Králové — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slavia Hradec Králové — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slavia Hradec Králové — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slavia Hradec Králové — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Slavia Hradec Králové — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Hradec Králové — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Hradec Králové — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Hradec Králové — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Hradec Králové — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové31Ústí nad Orlicí
15.08Herb Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové32Svitavy
09.08Dvůr Králové21Herb Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové
14.06Herb Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové41Horní Ředice
07.06Kosmonosy21Herb Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové
30.05Herb Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové01Spartak Police n/Metují
24.05Slovan Hrádek nad Nisou32Herb Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové
18.05Herb Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové01Trutnov
10.05Dobrovice50Herb Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové
03.05Herb Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové12Chrudim II

Slavia Hradec Králové — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 150% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.40
1.70
3.10
Strzelone
0.50
0.90
1.40
Stracone
0.90
0.80
1.70
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
70%
30%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
20%
10%
Śr. goli/mecz
2.00
2.00
4.00
Strzelone
0.40
0.50
0.90
Stracone
1.60
1.50
3.10
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 2.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 3.5
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Under 4.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 17% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Slavia Hradec Králové

Wynik meczu

1-2
1 (33%)
3-2
1 (33%)
3-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (33%)
2-0
1 (33%)
2-1
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Slavia Hradec Králové

Liczba goli w meczu

3
1 (33%)
5
1 (33%)
4
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (33%)
2
1 (33%)
3
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 4. liga - Divizie C.

4. liga - Divizie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Hlinsko4310102.50
2Kosmonosy4310102.50
3Vysoké Mýto4310102.50
4Přepeře430192.25
6Dvůr Králové421171.75
7Vykan320162.00
9Trutnov420261.50
11Turnov411241.00
12Kolín403130.75
13Svitavy410330.75
15Letohrad400400.00
16Chrudim II400400.00