Football Stats
Herb Juventud Antoniana
Flaga ArgentynaJuventud Antoniana
11. miejsce w tabeli Torneo Federal A

2026/27 Juventud Antoniana — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze10
W4
R2
P4
Gz12
Gs10
RB+2
Śr. pkt1.40
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze11
W3
R4
P4
Gz7
Gs5
RB+2
Śr. pkt1.18
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze21
W7
R6
P8
Gz19
Gs15
RB+4
Śr. pkt1.29
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juventud Antoniana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Juventud Antoniana — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Juventud Antoniana — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Juventud Antoniana — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Juventud Antoniana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Juventud Antoniana — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juventud Antoniana — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventud Antoniana — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventud Antoniana — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventud Antoniana — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventud Antoniana — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventud Antoniana — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventud Antoniana — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventud Antoniana — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juventud Antoniana — nie strzela gola w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud Antoniana — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud Antoniana — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud Antoniana — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Argentino Monte Maíz10Herb Juventud AntonianaJuventud Antoniana
22.08Herb Juventud AntonianaJuventud Antoniana00Villa Mitre
16.08Huracan Las Heras10Herb Juventud AntonianaJuventud Antoniana
08.08Herb Juventud AntonianaJuventud Antoniana02Alvarado
02.08Olimpo Bahia Blanca00Herb Juventud AntonianaJuventud Antoniana
26.07Boca Unidos03Herb Juventud AntonianaJuventud Antoniana
12.07Herb Juventud AntonianaJuventud Antoniana31Tucuman Central
05.07San Martin Formosa00Herb Juventud AntonianaJuventud Antoniana
28.06Herb Juventud AntonianaJuventud Antoniana40Defensores de Vilelas
20.06Bartolomé Mitre00Herb Juventud AntonianaJuventud Antoniana

Juventud Antoniana — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.00
1.20
2.20
Strzelone
0.70
0.50
1.20
Stracone
0.30
0.70
1.00
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
0.30
0.50
0.80
Strzelone
0.10
0.30
0.40
Stracone
0.20
0.20
0.40
BTTS %
0%
0%
0%
Czyste konto %
80%
80%
80%
Nie strzelił %
90%
80%
85%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 1.5
60% (12/20)
30% (3/10)
90% (9/10)
Under 2.5
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
Under 3.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Juventud Antoniana

Wynik meczu

0-0
6 (29%)
0-1
5 (24%)
3-1
2 (10%)
2-1
1 (5%)
1-2
1 (5%)

Wynik do przerwy

0-0
11 (52%)
0-1
4 (19%)
1-1
2 (10%)
1-0
2 (10%)
2-0
1 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Juventud Antoniana

Liczba goli w meczu

1
6 (29%)
0
6 (29%)
3
4 (19%)
4
3 (14%)
2
2 (10%)

Liczba goli do przerwy

0
11 (52%)
1
6 (29%)
2
3 (14%)
3
1 (5%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Torneo Federal A.

Torneo Federal A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Douglas Haig18945311.72
3Sportivo Belgrano18792301.67
4San Martin Formosa16934301.88
5Alvarado16763271.69
6Gimnasia Chivilcoy18765271.50
9Bartolomé Mitre16754261.63
10Sol de América16826261.63
11Juventud Antoniana16745251.56
12Cipolletti16745251.56
149 de Julio Rafaela18747251.39
16Villa Mitre16583231.44
18Atenas16655231.44
19Huracan Las Heras16655231.44
20Atletico Escobar18648221.22
21Fundacion Amigos16493211.31
22Deportivo Rincon16547191.19
23San Martín Mendoza16475191.19
26El Linqueño18549191.06
27Costa Brava16466181.13
28Sol de Mayo16466181.13
29Boca Unidos16538181.13
30Germinal de Rawson16466181.13
32Tucuman Central16529171.06
34Guillermo Brown16457171.06
36Santamarina16277130.81
37Circulo Deportivo16277130.81