Football Stats
Herb Gimnasia Concepción
Flaga ArgentynaGimnasia Concepción
33. miejsce w tabeli Torneo Federal A

2026/27 Gimnasia Concepción — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze12
W6
R1
P5
Gz14
Gs8
RB+6
Śr. pkt1.58
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze11
W1
R6
P4
Gz6
Gs10
RB-4
Śr. pkt0.82
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze23
W7
R7
P9
Gz20
Gs18
RB+2
Śr. pkt1.22
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gimnasia Concepción — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Gimnasia Concepción — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Gimnasia Concepción — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Gimnasia Concepción — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Gimnasia Concepción — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gimnasia Concepción — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gimnasia Concepción — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gimnasia Concepción — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gimnasia Concepción — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gimnasia Concepción — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia Concepción — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia Concepción — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia Concepción — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gimnasia Concepción — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Concepción — zachowuje czyste konto w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Concepción — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Concepción — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Concepción — jest niepokonany w 2. połowie w 16 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Gimnasia ConcepciónGimnasia Concepción00Independiente De Chivilcoy
23.08Atletico Escobar02Herb Gimnasia ConcepciónGimnasia Concepción
16.08Herb Gimnasia ConcepciónGimnasia Concepción20Defensores de Vilelas
12.08El Linqueño00Herb Gimnasia ConcepciónGimnasia Concepción
02.08Herb Gimnasia ConcepciónGimnasia Concepción40Tucuman Central
26.07Herb Gimnasia ConcepciónGimnasia Concepción01El Linqueño
12.07Gimnasia Chivilcoy00Herb Gimnasia ConcepciónGimnasia Concepción
05.07Herb Gimnasia ConcepciónGimnasia Concepción309 de Julio Rafaela
28.06Atletico Escobar21Herb Gimnasia ConcepciónGimnasia Concepción
21.06Herb Gimnasia ConcepciónGimnasia Concepción01Sportivo Las Parejas

Gimnasia Concepción — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 300% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.10
0.60
1.70
Strzelone
0.70
0.60
1.30
Stracone
0.40
0.00
0.40
BTTS %
10%
0%
5%
Czyste konto %
70%
100%
85%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
0.40
0.90
1.30
Strzelone
0.10
0.40
0.50
Stracone
0.30
0.50
0.80
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
90%
60%
75%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
35% (7/20)
10% (1/10)
60% (6/10)
Under 1.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 2.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 3.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 200% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Gimnasia Concepción

Wynik meczu

0-0
7 (30%)
1-2
4 (17%)
0-1
3 (13%)
1-0
3 (13%)
2-0
2 (9%)

Wynik do przerwy

0-0
9 (39%)
0-1
6 (26%)
1-0
3 (13%)
2-0
2 (9%)
1-2
2 (9%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Gimnasia Concepción

Liczba goli w meczu

0
7 (30%)
1
6 (26%)
3
5 (22%)
2
2 (9%)
4
2 (9%)

Liczba goli do przerwy

0
9 (39%)
1
9 (39%)
2
3 (13%)
3
2 (9%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Torneo Federal A.

Torneo Federal A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Douglas Haig18945311.72
3Sportivo Belgrano18792301.67
4San Martin Formosa16934301.88
5Alvarado16763271.69
6Gimnasia Chivilcoy18765271.50
9Bartolomé Mitre16754261.63
10Sol de América16826261.63
11Juventud Antoniana16745251.56
12Cipolletti16745251.56
149 de Julio Rafaela18747251.39
16Villa Mitre16583231.44
18Atenas16655231.44
19Huracan Las Heras16655231.44
20Atletico Escobar18648221.22
21Fundacion Amigos16493211.31
22Deportivo Rincon16547191.19
23San Martín Mendoza16475191.19
26El Linqueño18549191.06
27Costa Brava16466181.13
28Sol de Mayo16466181.13
29Boca Unidos16538181.13
30Germinal de Rawson16466181.13
32Tucuman Central16529171.06
34Guillermo Brown16457171.06
36Santamarina16277130.81
37Circulo Deportivo16277130.81